Maffashion prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Często podróżuje, bierze udział w przeróżnych sesjach. Pozuje do zdjęć, nagrywa filmy reklamowe – musi nieustannie dbać o idealny wizerunek. Jego częścią są zadbane, piękne włosy.

@aussiehairofficial #AussieGirl #campaign #commercial #LA Dziękuje za Wasze zdjęcia!

Post udostępniony przez Julia Kuczynska (@maffashion_official)

Jakiś czas temu Julia Kuczyńska rozpoczęła współpracę z marką AUSSIE. Zapytaliśmy influencerkę, jak na co dzień wygląda u niej pielęgnacja włosów. Jakich kosmetyków używa Maff i co robi, gdy włosy nie chcą jej być posłuszne.

Zobaczcie, co nam powiedziała.

Czy miewasz czasem BAD HAIR DAY?

– Oczywiście, że miewam czasami BAD HAIR DAY. Na szczęście mam na to dwa sposoby. Jakie? W takie dni sięgam po suchy szampon do włosów, który świetne je odświeża i dodaje objętości lub zakładam jakąś czapkę.

Jaka fryzura sprawia, że słyszysz najwięcej komplementów?

– Jest to zależne od okoliczności i mojego samopoczucia. Do niektórych stylizacji najbardziej pasuje elegancka i dopracowana fryzura, a innym razem taki „artystyczny nieład”, w którym chyba czuję się najlepiej.

Na co dzień zajmujesz się modą. Czy źle dobrana fryzura może zepsuć całą stylizację?

– Jeśli tak jak mówisz, fryzura jest nieodpowiednio dobrana, to bardzo często włosy mogą zepsuć cały efekt. Trzeba pamiętać, ze włosy są nieodłącznym elementem całego looku i mogą być naprawdę istotnym detalem.

Ostatnio rozpoczęłaś współpracę z Aussie. Za co najbardziej cenisz tę markę?
Cenię ją najbardziej za wysoką jakość produktów oraz przecudowne zapachy. Dużym plusem jest to, że marka Aussie ma bardzo bogatą gamę produktów, które można dopasować do każdego rodzaju włosów.

Kampanię dla Aussie nagrywałaś w LA. Co najbardziej urzeka Cię w tym mieście?

– Ja po prostu uwielbiam LA. Palmy, słońce, piasek, LA ma wyjątkowy klimat. Z przyjemnością zawsze tam wracam.

Jak wspominasz pracę na planie zdjęciowym?

– Radość i satysfakcję daje mi praca na pełnych obrotach. Jednak nagrywanie od rana do wieczora w pełnym słońcu nie było łatwe. Temperatura była szalenie wysoka, a my mieliśmy ujęcia jedno za drugim. Kamera i aparat bezlitośnie wyłapują wszelkie mankamenty. Na szczęście była to reklama Aussie, podczas której moje włosy wyglądały idealnie, co tylko potwierdziło wiarygodność i skuteczność produktów do włosów, których używaliśmy na sesji i podczas nagrań.

W końcu konkurs Aussie! Jak wiecie od jakiegoś czasu współpracuje z marką @aussiehairofficial i jestem jej oficjalna twarzą. Produkty dobrze znacie, wiele osób nawet pisze mi od jak dawna je stosuje ❤️ Dla wszystkich fanów marki i nie tylko mam konkurs: Aby wziąć udział należy: 1. Zrobić i zamieścić na swoim insta zdjęcie lub boomerang z wybranym wariantem produktu Aussie 3 Minute Miracle – pokażcie na nim Wasze włosy w stylu #AussieHair! Tak jak dyktuje wyobraźnia. 2. OZNACZCIE: @aussiehairofficial oraz @Maffashion_official 3. Dodajcie hasztagi: #maffashionxaussie #aussienaratunek. 4. Opis zdjęcia niech dotyczy Waszych wrażeń związanych z zastosowaniem odżywki Aussie 3 Minute Miracle. Pamiętajcie – powinniście mieć na insta ustawienia publiczne, inaczej nie można dotrzeć do posta konkursowego. WYGRYWA AŻ 30 osób! Regulamin: https://www.karlsbad.pl/regulaminy/aussie_instagram/ 10 x zaproszenie na Hair Spa do Zakładu Fryzjerskiego Agnieszki Płusy i specjalna niespodzianka! 20 x wielkich zestaw produktów Aussie Powodzenia! Macie czas do 5.04

Post udostępniony przez Julia Kuczynska (@maffashion_official)

Wyjawisz nam za pomocą jakich produktów Aussie na co dzień dbasz o swoje włosy?

– Uwielbiam odżywkę 3 Minute Miracle! Ciągle wyjazdy, zmiana pogody, częste stylizacje włosów narażają je na uszkodzenia. Dlatego dobrze mieć pod ręka produkt, który w szybkim tempie je regeneruje. Kiedy jestem w podróży bardzo przydatny jest suchy szampon, który świetnie dodaje objętości włosom.

Na koniec przenieśmy się do sfery marzeń. Wszyscy dobrze wiemy, że składniki produktów Aussie pochodzą z Australii, co najbardziej Cię zachwyca w tym kraju?

– Na pewno to, że jest tak niedostępny i odległy, a przez to tajemniczy. Miałam przyjemność być w Australii i przede wszystkim zachwyciła mnie w niej bujna roślinność oraz nowoczesność. Mam bardzo ciepłe wspomnienia związane z tym krajem. Jak i również mam nadzieję, że będę miała okazję wrócić tam raz jeszcze.