Magdalena Cielecka (47 l.) to nie tylko wyjątkowo zdolna aktorka, ale i ikona mody oraz stylu.

Magda Cielecka z okazji 46. urodzin pokazała zdjęcie BEZ RETUSZU i filtrów

Jej wielbicielki od lat podpatrują oszczędny i zawsze idealnie dopasowany do sytuacji „look”. Cielecka się ubiera, a nie przebiera, wygląda naturalnie i kobieco. W nowym numerze Harper’s Bazaar gwiazda opowiada nie tylko o swoim stylu, ale i codzienności. Moja lista. 24 godziny z aktorką tym razem została poświęcona właśnie Magdzie Cieleckiej.

Gwiazda wstaje bardzo wcześnie – już o 5.00 budzą ją koty. Aktorka ma dwa koty – kota Estrelę i kotkę Borówkę. Kiedy koty mają pełne miseczki, ich pani – w zależności od dnia – albo zbiera się na plan zdjęciowy, albo wraca jeszcze do łóżka.

Cielecka: Gdyby nie aktorstwo, byłabym taksówkarzem

Śniadanie Magdy Cieleckiej to najczęściej pulpa żytnia.

To mieszanka płatków żytnich z amarantusem, suszonymi owocami, orzechami, dodatkiem kurkumy, kardamonu i mleka roślinnego – opowiada aktorka.

Cielecka dużą wagę przywiązuje do tego, co je. Mówi, że lubi gotować:

Gotowanie mnie relaksuje, a jedzenie sprawia przyjemność – zdradza gwiazda.

A co gotuje Magda Cielecka w swojej kuchni?

Zawsze mam oliwę, czosnek, makaron, tofu, jakiś dobry ser, jajka i mrożone owoce morza. Zakupy spożywcze robię na znajdującym się kilka kroków od mojego domu bazarze Olkuska – zdradza aktorka.

Cielecka chętnie korzysta w swojej kuchni z sezonowych warzyw i owoców. Kiedy jest sezon na kurki, przyrządza potrawy z grzybów, gdy na straganach królują szparagi, je szparagi.

Magdalena Cielecka pochwaliła się… tatuażem!

O tym, jak szykuje się na imprezę, jak dobiera ubrania na czerwony dywan i gdzie najchętniej kupuje ubrania (można się zdziwić!) przeczytacie w nowym Harper’s Bazaar, w artykule Moja lista.

scena z: Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA scena z: Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA scena z: Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Katarzyna Herman, Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA scena z: Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
hb-04-19-2-8263