Natalia Przybysz (35 l.) jest jedną z gwiazd, która w nowym numerze Harper’s Bazaar opowiedziała o swoim eko stylu życia.

Natalia Przybysz gardzi Polakami? Ten wywiad zbulwersował Internautów!

Natalia Przybysz o życiu eko i wegetarianizmie

Wokalistka, która wychowuje dwoje dzieci, zdradziła, że jej pociechy przeszły na wegetarianizm z własnej woli:

Moje dzieci wiedzą, co to jest mięso – mówi Przybysz. – Aniela (9 lat) i Jeremi (6 lat) kochają zwierzęta, uwielbiają z nimi przebywać i kiedy dotarło do nich, że mięso jest ze zwierząt, w naturalny sposób zdecydowali, że nie chcą ich jeść. Wielu rodziców udaje przed dziećmi, że kurczak na talerzu to nie jest taki sam kurczak jak ten, którego one tak lubią głaskać podczas wakacji na wsi – mówi Natalia.

Natalia Przybysz wyznała, że prawie rok temu poddała się aborcji

Dzieci Natalii Przybysz

Przybysz dodaje, że jej dzieci nie są zasypywane nowymi zabawkami. Prezenty pojawiają się w domu tylko z okazji wyjątkowych okazji i świąt. Córka i syn wokalistki znają też wartość pieniądza, rodzice uczą je także, jak dbać o środowisko we własnym otoczeniu:

Razem segregujemy śmieci, Jeremi wynosi wiaderko z obierkami po owocach i warzywach do kompostownika, który zbudowaliśmy w naszym ogródku.

Naczelne feministki kraju poparły Natalię Przybysz

Natalia mówi, że nie kupuje dla rodziny jedzenia na wynos. Sama gotuje obiady:

Zwykle wstaję o szóstej i gotuję obiad dla całej rodziny. Córka zabiera lunch do szkoły. Menu szkoły nie jest zbyt zbilansowane nawet dla mięsożerócw. Warzywa to zwykle jedynie porcja ziemniaków – zauważa Natalia.

Więcej o sposobie życia eko – nie tylko w wywkonaniu Natalii, ale i innych gwiazd, przeczytacie w nowym numerze Harper’s Bazaar poświęconym ekologii.

scena z: Natalia Przybysz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Natalia Przybysz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA scena z: Natalia Przybysz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Natalia Przybysz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA