Magda Gessler i Waldemar Kozerawski od kilku lat są razem. Poznali się na imprezie u Andrzeja Szpilmana i od razu pomiędzy nimi zaiskrzyło.

Poszedłem na prywatkę do Andrzeja Szpilmana. Był tłum. I kątem oka w tym tłumie zobaczyłem Magdę. Stała, rozglądała się, inna niż wszystko i wszyscy. Ja czułem się tam samotnie – mówił kiedyś Kozerawski.

Para po prywatce spotykała się jeszcze ze sobą przez trzy miesiące, a później każdy musiał lecieć w swoją stronę: Magda do Hiszpanii, a Waldemar do Kanady. 20 lat później Kozerawski przyleciał na zjazd lekarzy do Polski, który odbył się w restauracji Gessler i tak do dziś są razem.

Magda Gessler skrytykowała własne danie. „Krowie łajno”

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Restauratorka w czwartek udzieliła wywiadu Beacie Sadowskiej za pośrednictwem instagramowego live’a. Magda opowiadała o swojej sekretnej kuchni i świątecznych postrwach. Nagle podczas rozmowy do Magdy zadzwonił Waldemar Kozerawski:

Mój mąż do mnie dzwoni z Kanady i ja muszę się zapytać, o co chodzi – powiedziała.

Magda Gessler tymi słowami żegna byłego męża

Gessler okazała się kochaną i zatroskaną żoną, która nawet podczas wywiadu musiała odebrać telefon od męża:

Kotku, ja jestem na żywo na live, widziałeś, że dzwonisz? Zadzwonię jak skończę live’a za pół godziny, dobrze? A możesz sobie obejrzeć na Instastory, na Instagramie. Tak, to nie jest w telewizji, tylko na Instagramie. Prawie telewizja, tylko taka współczesna. Kochanie buziaki, kocham cię, pa – tłumaczyła mężowi Gessler.

Magda Gessler opowiedziała o swoim romansie z aktorem: „Naprawdę potrafiłam go zaskoczyć”

Magda Gessler w sukience

Magda Gessler/fot. AKPA

Magda Gessler

Magda Gessler Fot. Baranowski/AKPA