Magda Gessler (67 l.) wydała swoją autobiografię, z której dowiadujemy się wielu szczegółów z barwnego życia restauratorki. Lata temu media rozpisywały się o jej romansie z Piotrem Adamczykiem. Teraz Magda opowiedziała o nim ze szczegółami w książce.

Magda Gessler pokazała zdjęcie, na którym jest w ciąży z córką Anną Wandą. Dziewczynka zmarła dwa tygodnie po porodzie

Magda Gessler o romansie z Piotrem Adamczykiem

Magda Gessler obecnie jest szczęśliwa z Waldemarem Kozerawskim. W przeszłości jednak miała mieć romans z Piotrem Adamczykiem. On milczy na ten temat, a ona nie ma problemu, żeby o tym opowiadać.

Chociaż w książce nie pada jego nazwisko, nie pozostawia wątpliwości, że chodzi o niego.

Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów. (…) Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia .(…) Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć.

W kolejnej części swojej opowieści zdradziła, że ich romans zakończył się tak nagle, jak się zaczął. Chodziło o innego mężczyznę, którego nazywa „Kelnerem”. Doszło nawet do bójki…

Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki – przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca – postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób – pojedynkiem na pięści. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość. Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii.

Magda Gessler pokazała ślubne zdjęcie z pierwszym mężem: „Ślub z Volkhartem już w opiętej sukni z Tadeuszem pod sercem”
Co ciekawe, ponoć restauratorka doprowadziła do tego, że mężczyźni otworzyli wspólnie restaurację. Sama nie ma do niej wstępu.

scena z: Magda Gessler, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Magda Gessler w sukience

Magda Gessler/fot. AKPA

Piotr Adamczyk na ściance

fot. AKPA