Magda Mołek i Marcin Meller oficjalnie zakończyli współpracę z Dzień dobry TVN. Wydali oświadczenie.

Magda Mołek pokazała zdjęcie sprzed prawie 20 lat zapowiedziała, że wróci do tej FRYZURY

Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z TVN

Magda Mołek i Marcin Meller to jedna z najbardziej lubianych par prowadzących śniadaniowy program Dzień dobry TVN. O swoim odejściu poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Trzy miesiące po porodzie Magda Mołek po raz pierwszy w ekipie DDTVN (ZDJĘCIA)

Po 15 latach pracy, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie TVN Style będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu „W roli głównej”. Przygotowuję też dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem. Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA- napisała Magda Mołek.

 Marcin Meller również napisał na Instagramie:

Magda Mołek pokazała zdjęcie w BIKINI 4 miesiące po porodzie!

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z „Dzień Dobry TVN”. W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z Magda Mołek. Uspokajam, że „Drugie Śniadanie Mistrzów” w TVN24 pozostaje bez zmian. Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany! – brzmi podpis.

Już wkrótce Magdę Mołek i Marcina Mellera zastąpi inna para prowadzących.

Magda Mołek żegna się z widzami DDTVN. Jej zastępca to wielkie ZASKOCZENIE

Wyświetl ten post na Instagramie.

Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie @tvnstyle_official będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem 💃 Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych - to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️

Post udostępniony przez ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek)