Magda Mołek pożegnała lata 80. (FOTO)
Pamiętacie Magdę Mołek w różowej kreacji a la Dynastia? Zdania na temat dziennikarki w szalonym różu były mocno podzielone.
Ostatnia stylizacja nie wywoła już takich kontrowersji. Mołek postawiła na sprawdzony styl – nieco ascetyczny, ale i seksowny.
Proste zestawienia podkreśliły znakomitą sylwetkę i urodę prezenterki.
Było elegancko, może trochę zbyt “mołkowato\”, ale na pewno z klasą.
Jak się Wam podoba Magda Mołek w szarościach?

I Mołek w stylu lat 80.
mołek matołek
FAJNA SUKAMEGAZGRABNA I MEGASEXOWNA
kocham ją
Magda wygląda cudownie w legginsach.Podkreślają jej piękną figurę.Do tego ma świetnę fryzurę.Przeleciałbym Ją aż fiut staje.
jaaak one to wszystkie robią że mają taką piękną ceręeee
A co nas iobchodzi molkowa w szarosci….Wydaje kup4e kasy to wyglada dobrze…kazd z nas gdyby zrabiala tyle co ona by swietnie wygladala..PS2wszystkie kobiety sa pieknel………..
ladnie wyglada, ale takie rajty nosza teraz wszyscy
Ja kocham lata 80 te !!!!
i płaszczyk Super!
wygląda o-błę-dnie!
Teraz dużo lepiej .
najpiekniejsza mloda polska prezenterka i do tego dolnoslazaczka=) cudowna
Ona zawsze wygląda ślicznie!:)
Bardzo ładnie wygląda ;]
Wygląda pięknie! Zestaw z płaszczem trafiony w 10. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej stylu 😉
na pewno wygląda teraz o niebo lepiej niż w różowym
Ta bluzka srebrna jest bardzo fajna!!!!!!
Jak zawsze piękna
o, tak zgadzam sięmagda mołek jest taka świeża co do trendówi ma wspaniały gust
No nawet fajnie;)
Udany strój!
Ładnemu we wszystkim ładnie!
Śliczna jest 😛
W tych leginsach pojawiły się już chyba wszystkie gwiazdy, co to szaleńswo na nie?
Jak zwykle olśniewająca
tez mma legginsy wet looksa zajefjane… ale co to wlasnie znaczy “mołkowato”…czyli jak?
co to znaczy “mołkowato” kozaczku?najlepiej ubrana polska celebrytka!
a ja strasznie lubię jej styl….. 10/10!!!!!
WOW MAGIE_rajty i siata na ryby…mmmm to się zapodała-jak córka rybaka,hehehe
podoba mi się 2-gie zdjęcie. świetny ma szalik, płaszcz i fryzurę! poza tym ładna jest 🙂
Ona jest zawsze perfekcyjna
niby ok-tylko od kiedy-na salonach-lans tym ,co kazda z nas ma w szafie,hehehe?(zgadzam się z opinią-STYLIŚCI robią swoją robotę-ZOBACZCIE>ZE kazda z celebrytek wygląda podobnie…)
hej-właha* i to ma być STYL?Własnie jego brak-kopie na salonach!!!-A Mołek-nijaka…moze lepiej niech zrobi coś pozytecznego ,a nie imprezy i lansowanie bibuły!
dokładnie lans z h&m-Jimmy Choo-tanie materiały…odwrotnie proporcjonalne do jakosci….niestety-choc z ciekawą nutą drapiezności-TYLKO,ze nie on pierwszy na to wpadł,hehehe-zob.Balenciagę,Blumarine,to jest dopiero moda!!A Mołek-ehh,ludzie,przeciez to stylisci ubierają te nasze pokraki…one nawet dresu nie potrafi nosic!!!
’80 też ok
lansuja ciuchy z h&m tzn.leggings i branzoletka!typowe wsiowe polskie gwiazdki.na orginalnego j.choo nie stac je!wpuszcza sie je ekstra przed otwarciem do sklepu zeby sie obkupily kolekcja” dla mas”.gdzie tak jest za granica?!Wiocha!!!!
ma piekna torbe z balenciaga
W różu nowocześnie i zagranicznie, a tu po polsku, czyli wieje nudą.
ma taką samą branzoletkę jak cichopek :p
5 za czerń a i w różu wygląda super
Fajnie ale nie lubie jej ani jako osoby ani jako prezenterki.
świetnie wygląda w tym czarnym płaszczyku
uwielbiam na nia patrzec, a w kwestii ubioru prawdziwy wzor do nasladowania! 🙂
świetna toreba
Kiedys nie przepadalam za Molek, ale teraz uwazam ze ma klase, jest profesjonalna, prawie nie ma wpadek modowych no i nie ma jej na kazdym zdjeciu z tak zwanych imprez wsrod gwiazd pokroju Herbus, Kwasniewska itp ( np. podczas kupowania tandetnych ciuchow niby Jimmy Choo)
w każdej kreacji dobrze,ładna jest…..