Magda Mołek (43 l.) jest jedną z tych gwiazd, które chronią swojej prywatności. Dziennikarka niezbyt często mówiła o rodzinie, a dotychczas nawet jej nie pokazywała. Jednak na ostatniej imprezie pojawiła się z mężem i chętnie pozowała z nim do zdjęć.

Magda Mołek komentuje plotki o CIĄŻY i mówi o swoim powiększonym brzuchu

Magda Mołek pokazała męża

We wtorek wieczorem w Warszawie, odbyła się gala wręczenia nagród laureatom 27. edycji plebiscytu Paszporty „Polityki”. Była masa gości, a wśród nich zjawiła się Magda Mołek. Zwykle przy takich dużych imprezach mówi się o kreacjach, w jakich zjawiała się dziennikarka, jednak nie tym razem. Choć trzeba przyznać, że jak zawsze zachwyciła stylem i klasą. Po minionym evencie głośno jest o małżonku dziennikarki, Macieju Taborowskim. Para po raz pierwszy pojawiła się wspólnie na oficjalnej imprezie.

Magda Mołek BEZ LUKRU o macierzyństwie: Nieprzespane noce, cesarskie cięcie, karmienie piersią, to wszystko było za dużym obciążeniem dla mojego organizmu

Magda Mołek – mąż, dzieci, życie prywatne

Maciej Taborowski (41 l.) jest prawnikiem, który specjalizuje się w prawie Unii Europejskiej i prawie międzynarodowym. Taborowski od 2019 roku pełni funkcję zastępcy Rzecznika Praw Obywatelskich. Oprócz tego działa społecznie w Fundacji im. Friedricha Eberta oraz Fundacji „Okularnicy” im. Agnieszki Osieckiej.

Magda Mołek i Maciej Taborowski pobrali się w 2011 roku. Para doczekała się dwóch synów – Henryka i Stefana.

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Kulig, Bartosz Bielenia i inni na Gali Paszportów Polityki 2019 (ZDJĘCIA)

Dekolt z lat 60. wraca do łask. Będzie rządził trendami w 2020 roku

Edyta Pazura u Magdy Mołek: Należę do osób trochę złośliwych, jak to mówi mój mąż

Magda Mołek/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Magda Mołek, Maciej Taborowski, Mariusz Walter, Bożena Walter/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Magda Mołek z mężem/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA