Magda Pieczonka to jedna z czołowych wizażystek w Polsce. Od jakiegoś czasu poza swoimi pracami, Magda dzieli się swoim życiem prywatnym. Jej fani mogli ją już podziwiać na zdjęciach z wakacji oraz na fotografii, na której powiedziała „tak”. Tym razem wizażystka zachęca wszystkich do dbania o siebie nawet podczas urlopu.

Magda Pieczonka zaręczyła się w bajkowym miejscu. Pokazała pierścionek

Magda Pieczonka ćwiczy nawet podczas urlopu. Pochwaliła się pięknym ciałem na Instagramie

Magda Pieczonka to czołowa makijażystka w polskim show-bizie. Z jej usług korzystają największe nazwiska, więc i ona sama siłą rzeczy należy do „śmietanki”. Wraz ze wzrostem świadomości dotyczącej zdrowej sylwetki i odpowiednio zbilansowanych posiłków, także i Magda postanowiła pokazać swoim obserwatorom, że sylwetkę kształtować można w każdych okolicznościach.

Podczas urlopu lubię próbować lokalne potrawy, można powiedzieć, że troszkę luzuję pasa… Jak wiecie od pewnego czasu trenuję pod okiem trenerki i kształtuję swoje ciało. Na treningi chodzę regularnie, przyzwyczaiłam się już do tego tak, że na wakacjach też ćwiczę! Nie sądziłam, że będę robić treningi podczas wyjazdu, ale proszę bardzo! Dużo mi nie trzeba – kawałek miejsca, strój, woda i mój laptop, na którym mam rozpisane ćwiczenia. Dobrze, że go jednak zabrałam! Jak to mówią „dla chcącego nic trudnego”! A Wy podczas wakacji ćwiczycie??

Magda Pieczonka w genialnym komplecie z weluru! Ta stylówka to nie tylko homewear

Kształtowanie sylwetki to długi proces, ale jak widać na wielu przykładach polskich i zagranicznych gwiazd, upór i samodyscyplina prowadzą do sukcesu.

Podpinamy się do pytania Magdy. A Wy podczas wakacji ćwiczycie? Dajcie nam znać w komentarzach.

Magda Pieczonka zaręczyła się w bajkowym miejscu. Pokazała pierścionek

Magda Pieczonka zaręczyła się w bajkowym miejscu. Pokazała pierścionek

Magdalena Pieczonka w kowbojkach

Magdalena Pieczonka/fot. Instagram/about_fashion_magdapieczonka

Magdalena Pieczonka, Natalia Siwiec, Postek na selfie

Magdalena Pieczonka, Natalia Siwiec, Postek/fot. Instagram/magdapieczonkamakeup

Magda Pieczonka pokazała pierścionek fot. Instagram