Magdalena Cielecka była już z  Grzegorzem Jarzyną, Andrzejem Chyrą, Łukaszem Garlickim. Wszystkie związki szybko się rozpadły. Byliśmy już pewni, że ułożyła sobie życie z Dawidem Wajntraubem. Aktorka bardzo czule się o nim wypowiadała. Niestety nawet z nim związek nie przetrwał.

Magdalena Cielecka BOI SIĘ o swojego partnera. Chcą się wyprowadzić z Polski?

Rozstali się po pięciu latach związku. Cielecka udzieliła wywiadu dla tygodnika „Polityka”. Jednak o partnerze powiedziała już w czasie przeszłym.

Ponieważ byłam do niedawna związana z partnerem żydowskiego pochodzenia, wylała się na mnie i na niego ogromna fala hejtu

– powiedziała.

Dodała, że podobało jej się w Dawidzie to, że nie był z Polski.

Gdy się poznawaliśmy, nie wiedział, kim jestem. Traktował mnie jako kobietę i człowieka, a nie jako znaną aktorkę.

Para poznała się w 2013 roku podczas wakacji aktorki w Tel-Awiwie. Wyglądali na naprawdę trwały związek. Udzielili nawet wspólnego wywiadu dla „Newsweeka”. Magda nie ukrywała tego, że Dawid jest Żydem. Postanowili, więc opowiedzieć o antysemityzmie w Polsce.

My się po prostu boimy. Nie pójdę się bić z faszystami. Jest mi wstyd. Jak kiedyś słyszałam o polskim antysemityzmie, to miałam taki odruch obronny, że to nie tak, że nie wszyscy. i oczywiście nie wszyscy są tacy, ale w jakimś momencie brakuje mi argumentów i jestem bezradna.

Cielecka dostawała role za seks? Jak chciałam, zostawałam

Przed związkiem z Dawidem, Magda spotykała się z Andrzejem Chyrą.  Jednak związek ten nie świecił takim przykładem jak z Wajntraubem. Para często się rozstawała i  wracała do siebie.

 

scena z: Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA Magdalena Cielecka,
Magdalena Cielecka, akpa20091008_malemen_jw__kp_2566
akpa20091008_malemen_jw__kp_2804