Magdalena Lamparska (32 l.), aktorka znana m.in. z filmów „Big Love”, „365 dni”, „Porady na zdrady” i serialu „39 i pół”, na Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie wyglądu swojego mieszkania. Pokazała kuchnię, która przypadła do gustu komentującym.

Magdalena Lamparska pokazała kadr ze swojego ślubu – jej suknia, prostota i elegancja zarazem

Magdalena Lamparska pokazała kuchnię

Magdalena Lamparska dodała zdjęcie kuchni urządzonej w stylu vintage. Znajduje się w niej zielona szafka, która wygląda jak ściągnięta z mieszkania naszych babć. Uroku dodają słoiczki na przyprawy, tabliczki z różnymi napisami, czy wiszące akcesoria do gotowania.

Uwielbiam tu wracać 💫 Sama projektowałam moją kuchnie. Każda szafka ma swoją historie. Tabliczki przywoziłam z Los Angeles. Zegar, który stanął (szczęśliwi czasu nie liczą 😜) przywiozłam z Londynu. Są stare naczynia z Koła (warszawski targ staroci) Chlebak od mojej agencji aktorskiej Za, ekspres od przyjaciół na urodziny. Kubki z różnych stron świata. Lubię tą malowniczą krainę zbudowaną ze spotkań. Bo czy coś jest ważniejsze niż czas, który spędzamy razem? – napisała.

View this post on Instagram

Uwielbiam tu wracać 💫 Sama projektowałam moją kuchnie. Każda szafka ma swoją historie. Tabliczki przywoziłam z Los Angeles. Zegar, który stanął (szczęśliwi czasu nie liczą 😜) przywiozłam z Londynu. Są stare naczynia z Koła (warszawski targ staroci) Chlebak od mojej agencji aktorskiej Za, ekspres od przyjaciół na urodziny. Kubki z różnych stron świata. Lubię tą malowniczą krainę zbudowaną ze spotkań. Bo czy coś jest ważniejsze niż czas, który spędzamy razem? I love to come back here 💫 I designed my kitchen myself. Each cabinet has a story. I brought the tablets from Los Angeles. The clock that stopped 😜 I brought from London. There are old dishes from Koło (antiquities market in Warsaw). haversack from my acting agency Za, coffee maker for a birthday from friends. Cups from around the world. I like this place made of meetings. Because is anything more important than the time we spend together? #dziendobry #kawazranajakśmietana #spotkania #meeting #beloved #haveaniceday

A post shared by Magdalena Lamparska (@magdalamparska) on

Magdalena Lamparska pokazała rodzinne zdjęcie. „Jaki Wasz synek już duży!”

Internauci chwalą wnętrzarski zmysł aktorki:

  • Ile w niej dobrej energii musi być i ile jeszcze powstanie🙈 zwłaszcza że życie nie wiedzieć czemu😉 zawsze jakoś najbardziej tętni w kuchni
  • Zielona szafka cudo😍
  • Bardzo oryginalna 👏
  • Magiczna ❤
  • Zazdroszczę pomysłowości 🙂

ZOBACZ TEŻ: Natalia Siwiec pokazała kuchnię – jest minimalistyczna i nowoczesna

Podoba Wam się kuchnia Magdaleny?

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska, fot. Podlewski/AKPA

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska, fot. Baranowski/AKPA

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska fot. Podlewski/AKPA

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska fot. AKPA/AKPA