Magdalena Lamparska wyszła za mąż w czerwcu 2019 roku. Fani aktorki byli oczarowani jej minimalistyczną suknią ślubną projektu Violi Piekut. Aktorka postanowiła przypomnieć swój wyjątkowy dzień na Instagramie.

Łysa Magdalena Lamparska. SZOKUJĄCE zdjęcia w słusznej sprawie

Magdalena Lamparska – suknia ślubna

Gwiazda wyszła za mąż w Watykanie, a zdjęcia, którymi pochwaliła się w internecie przywodziły na myśl najlepsze kadry włoskiego kina. Teraz Magdalena podzieliła się kolejnym zdjęciem z niezwykłej sesji, która odbyła się w stolicy słonecznej Italii.

Zdjęcie, którym pochwaliła się Magdalena Lamparska zostało wyróżnione przez portal Lookslikefilm, który wybrał 85 najpiękniejszych portretów ślubnych na świecie. Autorem zdjęcia jest przyjaciel pary Patryk Bruliński, który wykonał również reportaż z ceremonii ślubnej.

Magdalena Lamparska świętuje czwartą rocznicę ślubu. Zniewalająca suknia

Na wyróżnionym zdjęciu Lamparska wchodzi po schodach prowadzącej do malowniczej kamiennicy zagubionej wśród gąszczu włoskich uliczek. Aktorka ma rozpuszczone włosy opadające na plecy, a ciągnący się za nią tren wydłuża jej sylwetkę i nadaje stylizacji uroczystego charakteru.

Magdalena Lamparska pokazała kadr ze swojego ślubu – jej suknia, prostota i elegancja zarazem

Was również zachwyca zdjęcie

Magdalena Lamparska w żółtym płaszczu.

Magdalena Lamparska, fot. AKPA.

Magdalena Lamparska na ściance

Magdalena Lamparska/fot. AKPA

Magdalena Lamparska na czerwonym dywanie

Magdalena Lamparska/fot. AKPA

Magdalena Lamparska w białej stylizacji

Magdalena Lamparska/fot. AKPA