Magdalena Różczka w krainie pieluch (FOTO)
Magdalena Różczka jest już zaprawioną w bojach mamą – ze scenarzystą Michałem Marcem aktorka ma roczną córeczkę Wandę.
Tajniki opieki nad maleństwem nie są jej więc obce. Może dlatego doświadczona mama pojawiła się na promocyjnej imprezie znanego producenta pieluch i innych – równie ważnych – akcesoriów dla dzieciaków.
Sądząc po fotkach łączenie macierzyństwa z pracą nie rujnuje aktorki. 31-letnia Różczka zachowała świetną figurę i młodzieńczy wygląd.
Zobaczcie fotki.
dziwne ma oczy
Jak zawsze bardzo ładnie wygląda
swietnie swietnie
szczuplutka, nie widać, że była w ciąży xd
nie no ładnie wygląda. ; P
Wygląda na zmęczoną. ;]
olguciak, 28-08-09, 13:06 napisał(a):faktycznie się mało zmieniła … jest dalej piękna i utalentowna … uwilbiam ją w starych wojennych filmach …W starych wojennych filmach???? hahahaha. Ale się uśmiałam!!!.
pieknie wygląda.
olguciak, 28-08-09, 13:06 napisał(a):faktycznie się mało zmieniła … jest dalej piękna i utalentowna … uwilbiam ją w starych wojennych filmach …hahahahaha
swietnie wyglada
słodko . ;PP
zawsze ją lubiłam. ma w sobie coś takiego, taką iskrę 🙂
Jedna z niewielu polskich aktorek które się da ‘znieść’ nie bywa na każdej imprezie, poświęca się rodzinie czasami zagra w filmie 🙂 ma to’ coś ’
widać, że zarywa jeszcze nocki..
nom… macierzyństwo jej służy
faktycznie się mało zmieniła … jest dalej piękna i utalentowna … uwilbiam ją w starych wojennych filmach …