Maja Hyży zasłynęła z występu w programie X Factor w 2013 roku. Utalentowana piosenkarka ma aż czworo dzieci! Bliźniacy przyszli na świat, gdy związana była z Grzegorzem Hyżym, zaś dwie córki – Antonina i Zofia, wynikły ze związku z jej aktualnym partnerem życiowym, czyli Konradem Kozakiem. Natomiast Grzegorz Hyży związał się z dziennikarką Agnieszką Popielewicz, z którą ma syna Leona.

Maja Hyży spełnia się w roli matki i stara się łączyć obowiązki z wychowywaniem dzieci najlepiej jak potrafi. Teraz wyjątkowo opublikowała zdjęcie z nastoletnimi już synami. Internauci są w szoku, że bliźniacy są już tak duzi.

Pod zdjęciem na Instagramie, który dodała 4 lipca, widnieje podpis:

Matka jest pierwszym bogiem syna. Musi nauczyć Go najważniejszej lekcji, jak Kochać – pisze Hyży.

Obserwatorzy odebrali post bardzo ciepło. Komentują, że Alexander i Wiktor rosną na przystojnych facetów:

Jest pani cudowna, ciepłą i piękna kobieta. Synowie przy takiej kobiecie jak pani wyrosną na odpowiedzialnych dżentelmenów,

Przystojniacy obok mamusi, uroczo,

Ale PRZYSTOJNIACY!!!- pani Maju piękna z Was rodzinka  – komentują internauci.

Maja Hyży w ZŁOTEJ ZBROI na salonach (FOTO)

12-letni bliźniacy

Trzeba przyznać, że chłopcy wyrośli i wdali się w mamę. Mają orientalną urodę, podobnie jak mama. Brązowe oczy, bujne, ciemne włosy i pełne usta:

WOW! jaka kopia mamy – piszą internauci.

Aktualnie byli małżonkowie dzielą się opieką na pół, lecz nie ze wszystkim się zgadzają przyznała Maja w jednym z wywiadów:

Podział opieki nad chłopcami jest ruchomy. Dążę do tego, by została ona ustalona tak, żeby im było, jak najlepiej. Zrobię wszystko, żeby byli szczęśliwi, nawet jeśli wyrok sądu okaże się dla mnie trudny do zaakceptowania  – mówiła piosenkarka w rozmowie z „Party”.

Maja Hyży – galeria zdjęć

Grzegorz Hyży wolałby, aby synowie nie byli pokazywani publicznie

Były mąż Mai Hyży nie należy do zwolenników pokazywania dzieci w sferze publicznej i wolałby zachować ich prywatność. Chłopcom jednak nie przeszkadza publikowanie przez matkę wspólnych zdjęć. Nie zapowiada się, by mieli żałować wejścia w świat mediów. Czy ich kariera też pójdzie w stronę muzyki? Nawet jeśli wybiorą inną drogę, z pewnością będą mieć łatwiejszy start, dzięki znanym rodzicom.

Maja Hyży nie uczyła się do matury?! „W głowie zawsze miałam latanie za chłopakami” (WIDEO)

 Maja Hyży, Konrad Kozak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

IG: majahyzy

IG: majahyzy