Maja Hyży (30 l.) po kilkunastu tygodniach wyjawiła tajemnicę – piosenkarka jest w ciąży, niedługo na świat przyjdzie jej trzecie dziecko (a może i czwarte, bo plotka mówi, że Maja spodziewa się bliźniaków).

Czytaj też: Maja Hyży pokazała zdjęcia z ciążowej sesji. Fani typują płeć dziecka. „Bliźniaki – chłopczyk i dziewczynka”

Wokalistka świetnie znosi ciążę, jest radosna i pełna energii, a o swoim stanie emocjonalnym regularnie informuje fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ostatnie weekend Maja spędziła na świeżym powietrzu. Korzystając z pięknej pogody przyszła mama założyła piękną sukienkę w kolorze pola rzepaku, założyła pupilowi smycz i poszła na spacer.

Zobacz też: Maja Hyży zdradziła, co uwielbia w swoim partnerze. Opowiedziała też o ciąży: zero dolegliwości, zero minusów

Hyży postawiła na wygodne, sportowe buty, miała też maseczkę na twarzy.

W tej żółtej sukience Maja wpisuje się idealnie w hot trend na Instagramie – zdjęcia pola z kwitnącym rzepakiem to teraz prawdziwy „must have” na profilu każdej szanującej się influencerki. Żółta sukienka Mai pasuje jak ulał.

Maja Hyży w ciążowej sukience wyszła na spacer z psem

Maja Hyży w ciążowej sukience wyszła na spacer z psem, fot. AKPA/AKPA

Maja Hyży w ciążowej sukience wyszła na spacer z psem

Maja Hyży w ciążowej sukience, fot. AKPA/AKPA

Maja Hyży w ciąży

Maja Hyży w ciąży, fot. AKPA/AKPA

Maja Hyży w ciąży

Maja Hyży w ciąży, fot. AKPA/AKPA

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. AKPA/AKPA