Majka Jeżowska jest w jury programu „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, ale to, co się dzieje obecnie w Polsce z koronawirusem może wszystko zmienić. Majka ma odwołane swoje koncerty, ale nie zamierza w tym czasie się nudzić. Nie chce też, by nudziły się dzieci, dlatego wraz z dziewczynami ze swojej akademii przygotowała dla nich coś specjalnego.

HOT! Majka Jeżowska w bikini wygląda jak prawdziwa PETARDA. „Najlepsze nogi szołbizu”

Majka Jeżowska podczas kwarantanny

Zespół Akademii Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej wyszedł naprzeciw obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa w Polsce. Jak wiadomo, zamknięto przedszkola i szkoły przez co dzieci muszą spędzać całe dnie w domu. Aby zapewnić im trochę rozrywki w Akademii rusza MajkaTv – darmowe zajęcia muzyczno-taneczno-ruchowe. Będą się one odbywać od poniedziałku do piątku. Aby móc w nich uczestniczyć, wystarczy zapisać się zapisać TUTAJ.

Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej oferuje kreatywne kursy i zajęcia. Harmonogram zajęć i więcej informacji można znaleźć na social mediach Akademii. W ofercie Akademii znajdzie się także coś dla rodziców i pedagogów – mogą odnaleźć tam materiały pomocne w wychowywaniu dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

Majka Jeżowska na scenie

fot. Akpa

Majka Jeżowska w żółtym płaszczu

fot. Akpa