Majka Jeżowska (59 l.) jest idealnym przykładem tego, że kobieta jest jak wino. W którymś z wywiadów wokalistka przyznała, że życie po 50 dopiero się zaczyna. Wokalistka postanowiła odrobinę zaszaleć i wyjechała na krótki urlop. Nie zapomniała podzielić się ze swoimi fanami odważnym zdjęciem w bikini. To się dopiero nazywa forma życia!

Majka Jeżowska cofnęła się do dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa. Piosenkarka przeżyła TRAUMĘ!

Majka Jeżowska w bikini pokazuje „najlepsze nogi szołbizu”

Wydaje się, jakby czas stanął w miejscu dla Majki Jeżowskiej. Mimo upływających lat piosenkarka wygląda świetnie. Być może to trasy koncertowe dają jej tyle energii.

Jeżowska za rok będzie świętował 60 urodziny, a w dalszym ciągu zachwyca Nas swoim młodzieńczym wyglądem, figurą i niekończącą się energią. Artystka udostępniła na swoim Instagramie serię zdjęć z podróży do Tajlandii. Na fotografiach Majka pozuje w odważnym, pomarańczowym bikini, czy w wymyślnym kapeluszu. Majka podczas urlopu skupiła się na zwiedzaniu najważniejszych zabytków, próbowaniu nowych smaków i odpoczynku.

Powróćmy na moment do widoku Jeżowskiej w stroju kąpielowym. Wiedząc, ile lat ma Majka musimy przyznać, że niejedna kobieta zazdrości piosenkarce tak zgrabnej sylwetki. Fani w komentarzach nie mogli wyjść z podziwu nad tym, jak doskonałą formę ma wokalistka.

O mamuniu… co za figura

Jest Pani przepiękna

Najlepsze nogi szołbizu – pisali w sekcji komentarzy zachwyceni obserwatorzy

Seksowna Majka Jeżowska w pomarańczowym bikini na Instagramie:

A Wam podoba się figura Majki?

Dajcie znać w komentarzach!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Majka Jeżowska w Japonii. Wyjechała na wakacje z synem i jego DZIEWCZYNĄ

Majka Jeżowska w bikini na jachcie: Życie zaczyna się po pięćdziesiątce; powiedziała kiedyś piosenkarka (ZDJĘCIA)

Majka Jeżowska pokazała przyszłą SYNOWĄ