Już za kilka dni zobaczymy Majkę Jeżowską na festiwalu w Opolu. Artystka będzie tam obchodzić 40-lecie swojej pracy artystycznej.

Majka Jeżowska na wakacjach w Turcji

Na ten występ gwiazda przygotowała kilka swoich przebojów, a do jednej z piosenek – „On nie kochał nas” – zaprosiła Krystynę Prońko. Poza tym Majka, która bardzo dba o swój wizerunek na scenie, przygotowała niesamowitą kreację na występ.

Wzór na tkaninę został zaprojektowany i wykonany przez Basię Rochowczyk, a projekt koncepcyjny całej kreacji wymyśliła razem z Majką Sophie Kula, która już od dłuższego czasu spotyka się z… synem wokalistki!

Wojtek i Sophii poważnie myślą o sobie, więc może się wkrótce okazać, że to przyszła synowa Majki:)

Majka Jeżowska o Dodzie(?): Ja nie mogłabym udawać

Majka jest zachwycona, złapała z Sophie fajny, koleżeński kontakt. To, co wymyśliła Sophie na festiwal w Opolu, przerosło wszelkie oczekiwania wokalistki. Efekt zobaczycie już na scenie, 14 czerwca. Na co dzień Sophie pracuje jako stylistka i przygotowuje kreacje do reklam, ale i teledysków (m.in. Margaret, Sylwia Grzeszczak, Brodka, The Dumplings, Sorry Boys). Skończyła odpowiednie szkoły w tym kierunku, więc zna się na swojej pracy.