Kiedy skończyła 50 lat, Majka Jeżowska oświadczyła w wywiadzie dla Vivy!, że jej życie dopiero się zaczęło:

Nie można dzisiaj ukryć wieku, w internecie są wszystkie informacje. Można natomiast dbać o swój wygląd, sylwetkę i mieć „młodą duszę”, jak ja. A dla niektórych kobiet życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Sharon Stone mówi, że dopiero dojrzała kobieta staje się interesująca – nie tylko intelektualnie. Jej zmysłowość jest inna: kryje w sobie tajemnicę przeszłości i wiarę w przyszłość. Moja pięćdziesiątka nie jest dla mnie żadnym problemem. Przeciwnie, właśnie teraz zaczęłam całkiem nowy etap życia. I to pod każdym względem – mówiła gwiazda.

Majka Jeżowska pokazała przyszłą SYNOWĄ

Od tamtego wywiadu minęło już kilka lat. Dziś Majka zbliża się do 60. urodzin i wciąż zachwyca – figurą, urodą i energią.

Kilka dni temu Majka wybrała się ze znajomymi na urlop. Panie wybrały Chorwację – tam odpoczywają na luksusowym jachcie i pływając zwiedzają pobliskie miasta. Pogoda dopisuje, więc można się pokazać w seksownym stroju kąpielowym. Majka w takim kostiumie prezentuje się znakomicie!

Nie uwierzysz, co łączy Andrzeja Piasecznego i Majkę Jeżowską!

Wokalistka musi naładować akumulatory, bo kiedy tylko wróci, czeka ją dalsza część trasy koncertowej. Wystąpi na największym festiwalu Pol’and’Rock 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Jej syn Wojtek też się tam wybiera – będzie kręcił dokument na jej temat.