Odkąd siostry Godlewskie zaśpiewały „Pada śnieg” nic nie jest już takie samo. Jednak wszyscy wielbiciele ich nieoczywistego talentu muszą przygotować się na smutną wiadomość – tegoroczne święta będą musiały się obejść bez wokalnych popisów Małgorzaty Godlewskiej.

Małgorzata Godlewska oblewa się mlekiem. Fani: „Niesmaczne”

Małgorzata Godlewska – piosenka świąteczna

Małgorzata Godlewska tradycyjnie już zwiększyła aktywność medialną w okolicy świąt Bożego Narodzenia. Niedawno celebrytka zafundowała sobie „spontaniczną” sesję zdjęciową na jednym z warszawskich bazarków, gdzie drogą zakupu weszła w posiadanie chrzanu, a następnie zorganizowała sesję zdjęciową, której motywem przewodnim było oblewanie mlekiem półnagiego korpusu. Znalazła też czas na wypuszczanie półżywych karpi do rzeki.

Małgorzata niestety nie znalazła czasu na to, by przygotować coś dla wielbicieli swojego muzycznego talentu. Utalentowana Małgorzata pracuje w jednym ze szpitali i to właśnie tam spędzi Boże Narodzenie.

W tym roku coviduję z pacjentami i z nimi spędzę całe Święta. Miał być „Rudolf Czerwononosy”, ale wariaci są dziś potrzebni w szpitalach, więc postanowiłam zmienić plany. No bo sami powiedzcie, kto szybciej ode mnie wykończy wirusa – napisała na profilu GodlewskaTV na Twiterze.

Wszyscy, którzy są spragnieni wokalu Małgorzaty są zmuszeni posiłkować się nagraniami z minionych lat Wśród nich znajdą się takie kolędy jak „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Cicha noc” i „Jezus Malusieńki”.

 

Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska fot. AKPA

Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Małgorzata Godlewska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA