Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.) straciła ukochanego psa.

Trudny czas w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan: U nas masakra

Marianka, buldożka francuska, od kilkunastu dni była pod opieką lekarzy weterynarii. Psiak przeszedł operację, po której nie mógł wrócić do zdrowia. Małgorzata Rozenek wraz z synami i mężem czuwali nad psem, odwiedzali go i robili co w ich mocy, by Marianka wróciła do formy. Jednak rokowania od początku były złe.

W poniedziałek celebrytka napisała o stracie pupila:

Jest nam bardzo smutno i przykro, że nasza kochana Marianka odeszła…lekarze wielu specjalizacji robili wszystko, nie szczędziliśmy czasu ani środków , bo wierzymy że o przyjaciół walczy się do końca…Marianka miała cudowną opiekę w lecznicy dr Bissenika, za co bardzo dziękuję, ale czas spędzony w pseudohodowli gdzie eksploatowano jej organizm ponad miarę zostawił trwały ślad. Po bardzo poważnej operacji kręgosłupa, nerki odmówiły posłuszeństwa. Przez moment było lepiej i wtedy nastąpiło znaczne pogorszenie – pisze Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek jest na tej DIECIE – to dzięki temu tak wygląda

I dodaje:

W domu pustka, na kanapie mnóstwo miejsca, reszta panien przestraszona i ta cisza.. Ten Wesoły wariat wnosił tyle radości do naszego domu…

#gangmajdana stracił bardzo wiele, my straciliśmy najlepszego przyjaciela – kończy Małgosia.

Współczujemy…

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jest nam bardzo smutno i przykro, że nasza kochana Marianka odeszła...lekarze wielu specjalizacji robili wszystko, nie szczędziliśmy czasu ani środków , bo wierzymy że o przyjaciół walczy się do końca...Marianka miała cudowną opiekę w lecznicy dr Bissenika, za co bardzo dziękuję, ale czas spędzony w pseudohodowli gdzie eksploatowano jej organizm ponad miarę zostawił trwały ślad. Po bardzo poważnej operacji kręgosłupa, nerki odmówiły posłuszeństwa. Przez moment było lepiej i wtedy nastąpiło znaczne pogorszenie. W domu pustka, na kanapie mnóstwo miejsca, reszta panien przestraszona i ta cisza… Ten Wesoły wariat wnosił tyle radości do naszego domu... #gangmajdana stracił bardzo wiele, my straciliśmy najlepszego przyjaciela.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)