Rozpoczęła się kolejna edycja Allegro Smart! Week. Tydzień od 28 września do 4 października to prawdziwa gratka dla posiadaczy usługi Smart! Wszyscy, którzy biorą w niej udział, mogą skorzystać z darmowych dostaw i zwrotów, ale przede wszystkim zaoszczędzić jeszcze więcej dzięki spektakularnym promocjom! Z programu skorzystały już także gwiazdy, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan razem z mężem Radosławem Majdanem.

Allegro Smart! Week. Miliony produktów w promocyjnych cenach

Podczas tegorocznej edycji festiwalu promocji Smart! Week miliony produktów z każdej kategorii dostępnej na stronie Allegro zostały  przecenione nawet o 70%! W mocno obniżonych cenach znajdziemy oferty w ramach kategorii Moda, Uroda i zdrowie, Dom, a także RTV i AGD oraz wielu innych – i to od najlepszych marek, m.in.: Samsung, Xiaomi, JBL, Calvin Klein, Toshiba, Asus, Kenzo, Hugo Boss, Estée Lauder, Henkel czy EA Games. Sprawdźcie sami!

Jak skorzystać z promocji na Allegro w tym roku?

Z Allegro Smart! Week mogą skorzystać wyłącznie ci z Was, którzy korzystają z usługi Allegro Smart! Dlatego jeżeli nie przystąpiliście jeszcze do programu lojalnościowego, możecie to zrobić za pośrednictwem strony internetowej: https://allegro.pl/smart. Warto, bo kosztuje to zaledwie 49 zł rocznie lub 8,99 zł miesięcznie, a daje o wiele więcej korzyści niż sam udział w festiwalu promocji, m.in. darmowe dostawy i zwroty.

W ramach tegorocznej edycji Allegro Smart! Week możemy skorzystać z dwóch ofert. Pierwsza z nich to oferty nielimitowane – dostępne w dużych ilościach przez cały tydzień akcji. Druga obejmuje pojawiające się codziennie oferty limitowane, w ramach których ceny produktów zostały obniżone nawet o 70%. W tym przypadku warto wykazać się czujnością oraz refleksem i śledzić stronę https://na.allegro.pl/allegro_smartweek. Codziennie pojawiają się na niej najbardziej atrakcyjne promocje, z których skorzystają jedynie ci, którzy jako pierwsi zdecydują się na zakup. Produkty dostępne w ramach tych ofert można zakupić jedynie w wybrane dni i o konkretnych godzinach.

Jak ustrzelić wymarzone produkty w najlepszej cenie? Najlepiej dodać je do obserwowania, co będzie możliwe na 20 minut przed startem oferty. Następnie Allegro wyśle powiadomienie z informacją o dokładnym czasie, w którym przedmiot zostanie wystawiony na sprzedaż.

Uwaga! Produktów z limitowanej oferty w ramach Allegro Smart! Week nie będzie można kupić w dowolnej ilości. W przypadku najlepszych ofert możemy kupić tylko 1 sztukę w cenie promocyjnej, natomiast dla niektórych produktów będzie to jedynie maksymalnie 5 sztuk, w zależności od oferty. Warto być czujnym!

Czy już udało Wam się kupić długo wyczekiwane produkty? Dajcie znać!

 

Artykuł sponsorowany