Małgorzata Rozenek (41 l.) pokazała się w niecodziennej stylizacji na Instagramie. Gwiazda jest ikoną stylu w Polsce i wiele fanek inspiruje się jej ubiorem. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w czarnej stylizacji, na której uwydatniła swoje szczupłe, długie nogi.

Małgorzata Rozenek wstawiła zdjęcie po seksie

Małgorzata Rozenek – Majdan uwielbia eksperymentować z modą. Gwiazda na Instagramie często chwali się swoimi stylizacjami i młodzieżowym podejściem do stylu ubierania się. Na ścianki zazwyczaj wybiera kobiece, eleganckie stylizację, które robią furorę podczas wydarzenia. Na co dzień ubiera się zgodnie z trendami.

Małgorzata Rozenek styl na Instagramie

Małgorzata Rozenek Majdan pokazała ciekawą stylizację, która podkreśliła jej długie i szczupłe nogi. Ogromny, czarny sweter, do tego legginsy w tym samym kolorze i ciężkie buty od Na-kd. Na ramieniu ma stylową torebkę firmy Fendi.

Oj jakie nóżki chudziutkie….

Fajna stylizacja prosta luźna ale elegancka – nóżka zgrabna fajnie wyglada

Pieknie w tych włosach  – brzmią komentarze.

Małgorzata Rozenek zaskoczyła zupełnie NOWĄ fryzurą! Takiej jeszcze nigdy nie miała

Magłorzata Rozenek retusz zdjęć na Instagramie

Małgorzata Rozenek pokazała trzy zdjęcia w luźnej, czarnej stylizacji. Fanom bardzo przypadła ona do gustu, jednak pojawiło się mnóstwo komentarzy, które dotyczyły niefortunnego przerobienia zdjęcia. Szczególnie chodzi o trzecie, które ma z tyłu nieładnie wymazane tło. Rzeczywiście nie wygląda to najlepiej 😉

Zobacz stylizację Małgorzaty Rozenek poniżej.