Jaka jest GARDEROBA Małgorzaty Rozenek-Majdan? Gwiazda w nowym HOT MODA
I czyje profile na Instagramie lubi najbardziej?
Bohaterką wakacyjnego numeru HOT MODA jest Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.). Tym razem wywiad dotyczy stylu, mody i inspiracji Perfekcyjnej. Specjalnie dla Was wyłowiliśmy z niego kilka ciekawych wątków. Całość przeczytacie w nowym numerze HOT MODY.
Małgorzata Rozenek-Majdan mówi o swojej garderobie
– Jest uporządkowana, bo dzięki temu nie marnuję czasu na szukanie konkretnej sukienki, pary szpilek czy torebki. Kilka razy w roku robię sumienny przegląd garderoby, kierując się zasadą, że jeżeli nie założyłam czegoś przez rok, to na pewno już nie założę i pozbywam się tego.
Małgorzata Rozenek-Majdan o ulubionych, inspirujących kontach na Instagramie
Czy, jak większość z nas, poznałaś Instagram i wpadłaś?
– Oczywiście. Do moich ulubionych należą profile Anny Dello Russo i Eriki Pelosini. Śmiało można nazwać obie modowymi „freakami”, nie boją się eksperymentować z kolorami, dodatkami czy fasonami. Podziwiam klasę i szyk Victorii Beckham. Z zaciekawieniem i uwagą przyglądam się stylizacjom Melanii Trump – mówi Małgorzata Rozenek.
W jakich fasonach celebrytka czuje się najlepiej? Jakie kolory lubi najbardziej> Jakie są jej ukochane marki? Które z trendów na wiosnę i lato 2017 podobają się jej najbardziej? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w letnim wywiadzie z Małgorzatą Rozenek – w nowym numerze magazynu HOT MODA.

gość | 13 czerwca 2017
lubie jej styl
gość | 12 czerwca 2017
pasuje na okładkę, taka urocza blondynka
gość: rychu | 12 czerwca 2017
Wielki gowno
gość | 12 czerwca 2017
doczepow więcej się nie zmieściło?
gość | 12 czerwca 2017
Nie nosi majtek lady przy dzieciach