Właścicielkami modowych biznesów zostają coraz częściej celebrytki. Maja Bohosiewicz, Olga Kalicka, Sara Boruc… Do grona tego należy również Małgorzata Rozenek-Majdan, która od dwóch lat prowadzi markę Mrs.Drama. Wśród propozycji tego brandu znaleźć można ubrania i dodatki na różne okazje. Zresztą patrząc na jeden z ostatnich postów celebrytki, i do ślubu coś się znajdzie.

Ile pieniędzy miesięcznie Ania Wendzikowska potrzebuje do szczęścia? Kwota ZADZIWIA

Małgorzata Rozenek-Majdan mierzy suknię ślubną?!

Jest biała, długa, ma głęboki dekolt V z przodu i z tyłu i minimalistyczny klimat. Nowa kreacja z kolekcji Mrs.Drama choć jeszcze nie trafiła do sprzedaży, już wzbudza emocje. Dlaczego? A chociażby dlatego, że niektóre z fanek byłej prowadzącej program „Dzień dobry TVN” zauważyły, że w tego typu sukience bez problemu można byłoby powiedzieć sakramentalne „tak”.

Poszłabym w niej na swój ślub – napisała jedna z obserwatorek. Kolejna dodała: Miałam taką do ślubu 6 lat temu

Księżna Kate w iście królewskiej stylizacji. Dawno nie wyglądała tak efektownie

Czy celebrytka chce poszerzyć działalność i do casualowych projektów dołożyć właśnie ślubne? Trudno stwierdzić, choć rzeczywiście kreacja niespecjalnie odbiega od klasycznych, prostych sukien dla panien młodych. Warto też wspomnieć, że przyszłe żony coraz chętniej „tej jedynej” szukają w sieciówkach czy wśród propozycji marek, niespecjalizujących się w modzie ślubnej.

Dodajmy, że obserwatorzy 45-latki dopatrywali się w tej sukience nie tylko powiązań ze ślubnymi kreacjami. Wśród komentarzy można znaleźć wiele pozytywnych, doceniających projekt słów (i figurę celebrytki), niemniej nie brakuje też opinii, że model przypomina istniejące już prace innych, polskich marek.

Piękna sukienka, ale czy projekt nie podpatrzony z innej polskiej firmy? – napisała jedna z fanek.

Zgodzicie się?

Meghan Markle prezentuje zgrabne nogi i uśmiecha się do paparazzi

Małgorzata Rozenek-Majdan, SK: Inauguracja kampanii społecznej „Wspieram Sukces Kobiet” Fundacji SPS, , fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA