Księżna Kate (41 l.) wyglądała wyjątkowo elegancjo i szykownie w czarnym zestawie, który uzupełniła klejnotami z królewskiego skarbca, które widziano publicznie tylko raz. I to 20 lat temu.

Podczas niedzielnego nabożeństwa księżna Walii miała na sobie czarny płaszcz Catherine Walker i kapelusz, który pierwszy raz nosiła w 2019 roku. Jednak wszystkich wzrok skierowany był na… perły w uszach!

Księżna Kate trzyma formę dzięki tej aktywności, „William mówi, że jestem szalona”

Imponujące kolczyki z perłami i diamentami Kate Middleton wywołały zamieszanie po tym, jak wielu fanów rodziny królewskiej pomyślało, że klejnotami mogły być nowe kolczyki. Jednak znawcy dopatrzyli się, że królowa Elżbieta II założyła kolczyki tylko raz podczas swojego panowania, podczas spotkania szefów rządów Wspólnoty Narodów w Nigerii w 2003 roku.

Klejnoty ze skarbca królowej

Kolczyków nie widziano publicznie przez 20 lat, aż do niedzieli, kiedy księżna Kate dołączyła do króla Karola III, królowej małżonki Camilli, księcia Williama i innych członków rodziny królewskiej, aby uczcić pamięć poległych żołnierzy.

Księżna Kate boi się krytyki po premierze nowego „The Crown”

Pochodzenie klejnotów nie jest znane, możliwe jest, że efektowne kolczyki to fragmenty wielkiej broszy, które można odpiąć i nosić jako kolczyki; wiele elementów biżuterii królewskiej, takich jak tiary, można nosić na różne sposoby. Ach, ten przepastny skarbiec królewski.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: