Anna Wendzikowska należy do grona gwiazd, które nierzadko opowiadają fanom o swoim prywatnym życiu. Dziennikarka chętnie pokazuje obserwatorom na Instagramie zarówno codzienność swoją, jak i córek. Influencerka niedawno zdecydowała się też na szczerą rozmowę z Żurnalistą. W podcaście poruszyła wiele interesujących wątków, a jeden z nich dotyczył finansów…

Eks Leonardo DiCaprio nie wpuszczona na imprezę z okazji jego 49. urodzin

Anna Wendzikowska przyznała ile miesięcznie pieniędzy potrzebuje do szczęścia

Ile pieniędzy miesięcznie Anna Wendzikowska potrzebuje do szczęścia? Okazuje się, że była reporterka „Dzień dobry TVN” ma na myśli konkretną sumę.

Żeby mi było tak luźno, fajnie, żebym mogła sobie pozwolić na podróże i utrzymanie moich dzieci, to 40-50 tysięcy miesięcznie – przyznała Wendzikowska.

Odpowiedź dziennikarki wzbudziła w sieci wiele emocji. Pod rolką z jej udziałem, zamieszczoną na instagramowym profilu Żurnalisty, można przeczytać przeróżne komentarze. Większość ocenia tą wypowiedź w negatywny sposób, twierdząc, że słowa Anny są oderwane od rzeczywistości. Niemniej można też znaleźć wpisy „obronne”.

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał nowe zdjęcie z córką. Fanka: „Cała mama”

Szczerze nie wiem co Was dziwi w kwocie 40-50tys. Przecież miała to być kwota, żeby na luzie starczyło, żeby była szczęśliwa i zaznaczyła, że w to wliczone są podróże. Sama podróż na zagraniczne podróże to kilka(naście) tys – napisała jedna z internautek.

Przypomnijmy, że jedną z większych pasji gwiazdy są właśnie mniej lub bardziej egzotyczne wypady poza granice naszego kraju. 42-latka odwiedziła już 109 krajów. W niektórych wojażach towarzyszą jej również córki, 8-letnia Kornelia i 5-letnia Antonina.

Kim jest ojciec drugiego dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej? Wydało się!

@zurnalista.pl Całość znajdziecie na Youtubie. @aniawendzikowska ♬ oryginalny dźwięk – zurnalista.pl - zurnalista.pl

Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA