Małgorzata Rozenek zdradziła, czym zajmuje się jej najstarszy syn. Wybrał trudny zawód
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dzisiaj odwiedzili “Dzień Dobry TVN”. Opowiedzieli o Henryku i jak zmieniło się ich życie oraz zdradzili, czym interesuje się Stanisław – najstarszy syn Małgosi.
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek SKRYTYKOWANA za obuwie domowe
Prowadzące program, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zapytały Radka, jak się sprawdza w nowej roli. Piłkarz tłumaczy, że nie może tego nazwać nową rolą, bo dziecko daje mu mnóstwo energii, szczęścia i nie czuje się zmęczony.
Nawet o 6 rano, jak mnie budzi od razu się uśmiecham – podkreśla Majdan.
Małgosia dodaje, że Radek miał już doświadczenie przy dzieciach, ponieważ, kiedy się poznali, jej syn, Tadeusz miał 2,5 roku. Natomiast docenia w mężu to, że z imprezowicza nagle wszedł mocno w rolę ojca. Zdradziła też, co piłkarz powiedział na USG:
Jeśmy na USG. Henio ma otwarte palce, a Radek “On ma szeroki rozstaw placów, będzie bramkarzem”. Myślałam, że żartuje, ale on mówił to z poważną miną – śmieje się gwiazda.
Małgorzata Rozenek pokazała SIKAJĄCEGO Radka? Fani nie mają złudzeń
Potem zszedł temat na najstarsze dzieci Małgosi, czyli 14-letniego Stanisława oraz 10-letniego Tadeusza. Przy okazji zdradziła, że najstarszy syn chce zostać projektantem mody.
Stasio rozwija się w swojej pasji: w sztuce i projektowaniu ubioru. Przygotowuje już się do dostania na Uniwersytet, a ma dopiero 14 lat – podkreśla gwiazda.
Radosław podkreśla, że Stanisław ma naprawdę talent i nie jest to jedynie chwilowa zajawka.
Małgorzata Rozenek na świątecznym zdjęciu z rodziną: Zrobili z Pani MANEKINA



Witam, ostatnio na onet albo wp było o babce, która zrzuciła ponad 10 kilo w 2 miesiące trzymając się zasad z diety Anusi (najlepiej przeczytać w Google). Spożywała jakieś produkty z niskim IG, stewię, błonnik i coś tam jeszcze dodatkowo. Jeśli ktokolwiek z was tutaj ma doświadczenie dotyczące tej diety – bardzo proszę o jakieś opinie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.
Zalosc jak sie patrzy co ta baba wyczynia
stara sie wylansiła na niczym to i bachorom będzie łatwiej, projektant czego? w polsce nie ma projektantów, są tylko kopiści
Czy on będzie ciepły????? bo ojca to mało było w jego życiu, więc jest szansa. Rozenek powinna przejść się po Politechnice W celem nauki ubierania się, a nie przebierania. Ale w sumie to …. no właśnie kto ,a nie Pani Doktor, Inżynier,Asystent,Profesor czy Dyrektor, stąd nie potrafi się ubrać.