Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dzisiaj odwiedzili „Dzień Dobry TVN”. Opowiedzieli o Henryku i jak zmieniło się ich życie oraz zdradzili, czym interesuje się Stanisław – najstarszy syn Małgosi.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek SKRYTYKOWANA za obuwie domowe

Prowadzące program, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zapytały Radka, jak się sprawdza w nowej roli. Piłkarz tłumaczy, że nie może tego nazwać nową rolą, bo dziecko daje mu mnóstwo energii, szczęścia i nie czuje się zmęczony.

Nawet o 6 rano, jak mnie budzi od razu się uśmiecham – podkreśla Majdan.

Małgosia dodaje, że Radek miał już doświadczenie przy dzieciach, ponieważ, kiedy się poznali, jej syn, Tadeusz miał 2,5 roku. Natomiast docenia w mężu to, że z imprezowicza nagle wszedł mocno w rolę ojca. Zdradziła też, co piłkarz powiedział na USG:

Jeśmy na USG. Henio ma otwarte palce, a Radek „On ma szeroki rozstaw placów, będzie bramkarzem”. Myślałam, że żartuje, ale on mówił to z poważną miną – śmieje się gwiazda.

Małgorzata Rozenek pokazała SIKAJĄCEGO Radka? Fani nie mają złudzeń

Potem zszedł temat na najstarsze dzieci Małgosi, czyli 14-letniego Stanisława oraz 10-letniego Tadeusza. Przy okazji zdradziła, że najstarszy syn chce zostać projektantem mody.

Stasio rozwija się w swojej pasji: w sztuce i projektowaniu ubioru. Przygotowuje już się do dostania na Uniwersytet, a ma dopiero 14 lat – podkreśla gwiazda.

Radosław podkreśla, że Stanisław ma naprawdę talent i nie jest to jedynie chwilowa zajawka.

Małgorzata Rozenek na świątecznym zdjęciu z rodziną: Zrobili z Pani MANEKINA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA