Małgorzata Socha niesamowicie DUMNA z męża: “Mój bohater” (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha wzięła ślub z inżynierem, Krzysztofem Wiśniewskim w 2008 roku. Jednak aktorka niezwykle rzadko pokazuje się z mężem. Para ma już trójkę dzieci: 6-letnią Zosię, 2-letnią Basię i rocznego Stasia.

Mąż Małgorzaty Sochy

Zobacz więcej: Małgorzata Socha urodziła trójkę dzieci, a figurę ma OBŁĘDNĄ. Oto, jaki trening stosuje

Media od kilku miesięcy zachwycają się sylwetką Sochy, po której nawet nie widać, aby urodziła chociaż jedno dziecko. Okazuje się, że Małgorzata ma mocną motywację w domu! W niedzielę jej mąż, Krzysztof Wiśniewski wziął po raz trzeci udział w nowojorskim maratonie.

Dumna żona pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z maratonu na swoim profilu instagramowym:

Mój bohater!!! 😍trzeci #newyorkmarathon zaliczony 💪 Jesteś moją motywacją! 💪❤️ Zdjęcia obok – 2018 i 2017 r. Duma mnie rozpiera… 😊😊 – napisała Socha na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B4ar3sVDAEX/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Zobacz więcej: Wielki powrót BRZYDULI. Małgorzata Socha zdradza szczegóły !

Zobacz więcej: Małgorzata Socha pokazała, jak trenuje z dziećmi na obozie Ani Lewandowskiej

https://www.instagram.com/p/B2bTz7joHwN/?utm_source=ig_web_copy_link

 
1 Komentarz
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

A mowila, że sama bėdzie biegła