Małgorzata Socha (39 l.) rozpoznawalność zyskała za sprawą popularnego serialu „BrzydUla„. Aktorka w rozmowie z Plejadą podzieliła się bardzo emocjonującą wiadomością. Mianowicie Socha wraca na plan „BrzydUli„. Mało tego, oprócz niej pojawią się wszyscy najpopularniejsi aktorzy, którzy zagrali w pierwszym sezonie serialu.

Małgorzata Socha pokazała, jak trenuje z dziećmi na obozie Ani Lewandowskiej

Powrót Brzyduli na ekrany po 10 latach

Dziesięć lat po emisji pierwszego odcinka produkcja „BrzydUli” potwierdziła prace nad kontynuacją przygód Uli Cieplak czyli Julii Kamińskiej. Serial „BrzydUla” bił rekordy oglądalności, był prawdziwym hitem TVN w latach 2008/2009. Losy niezbyt ładnej, ale uczciwej, pracowitej, ciepłej i inteligentnej Uli Cieplak śledziły z zapartym tchem miliony telewidzów, a odtwórcy głównych ról z miejsca stali się gwiazdami.

Małgorzata Socha zagrała kultową już postać niezbyt inteligentnej, ale zabawnej i odrobinę szalonej Violetty Kubasińskiej, a jej cytaty przeszły do historii.

A z Sebastianem to jak radziecka ruletka, nigdy nie wiadomo kiedy wystrzeli/A ty myślałaś, że co? Pierwszy kwietnia – Śmigus Dyngus?”- pamiętacie te niezapomniane teksty Violetty ?

Pod koniec zeszłego roku Julia Kamińska, czyli serialowa Ula, pokazała scenariusz pierwszego odcinka drugiego sezonu. Jednak do tej pory nie było żadnych informacji, czy oprócz niej pojawią się także pozostali aktorzy, którzy pojawili się w pierwszej serii. Jednak jak się okazuje, widzowie mogą odetchnąć z ulgą.

W końcu też zostałam już doinformowana i wiem, że trwają prace scenariuszowe. (…) Cała obsada z tamtej części się pokaże. Wszyscy potwierdziliśmy swoją chęć i gotowość do udziału w tym projekcie. Sami jesteśmy bardzo ciekawi, jak zostaną rozpisane nasze wątki – zdradziła w rozmowie z Plejadą.

Małgorzata Socha ma ogromny sentyment do tego serialu i cieszy się, że produkcja podjęła decyzję o kontynuacji przygód Uli i jej przyjaciół.

Mam wielki sentyment do tego projektu. Myślę, że wiele się zmieniło wtedy w moim życiu takiego pozytywnego, dlatego trzymam kciuki, żeby to się zdarzyło – opowiadała Socha.

Oczywiście nie zabraknie również nowych twarzy w drugim sezonie „BrzydUli” , którzy zapewne namieszają w życiu ulubieńców widzów. Według nieoficjalnych informacji nowe odcinki prawdopodobnie trafią na antenę jeszcze w tym roku.

MałgorzataSocha

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Pierwsza część serialu liczyła 235 odcinków.

Będziecie oglądać? Dajcie znać w komentarzach

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Socha chudnie w oczach. Wygląda lepiej niż przed trzema porodami (ZDJĘCIA)

WOW! Julia Kamińska w tym kombinezonie wygląda jak SEKSBOMBA! (ZDJĘCIA)

Opalona Małgorzata Socha wróciła z wakacji, prosto na ściankę! Rozjaśniła włosy? (ZDJĘCIA)