Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Gwiazdę można oglądać w serialach m.in „Brzydula”, „Stulecie winnych”, „Przyjaciółki” oraz licznych kampaniach reklamowych. Socha jest też mocno aktywna na Instagramie, gdzie chętnie reklamuje różne produkty oraz pokazuje urywki z życia.

Przez długi czas trzymała się jednak żelaznej zasady, by nie pokazywać twarzy swoich dzieci i męża. Po raz pierwszy złamała tą zasadę dwa lata temu, gdy w listopadzie zaprezentowała twarz najmłodszego syna Stasia. Z kolei w październiku 2022 roku zdecydowała się pokazać swoje córeczki Zosię i Basię, chwaląc się stworzonym w trójkę sernikiem. Od tamtej pory dzieci aktorki częściej goszczą na jej Instagramie.

Małgorzata Socha PIERWSZY RAZ pokazała twarze córek!

Małgorzata Socha o pokazywaniu twarzy dzieci w mediach

Małgorzata Socha ostatnio udzieliła wywiadu Kozaczkowi, a tematem rozmowy były właśnie dzieci gwiazdy. Zdecydowaliśmy zapytać się skąd zmiana w decyzji o nieujawnianiu twarzy pociech. Aktorka zdradziła, że decyzję podjęły… jej dzieci, które były zazdrosne o swoją mamę, często pozującą z obcymi dziećmi:

Przyznam szczerze, że tak naprawdę nasze dzieciaki zadecydowały, że chcą wziąć udział w kampanii i one też kiedy widziały, że występuje z innymi dziećmi pytały się: „Dlaczego? Kto to jest? Dlaczego nie chcesz z nami?” One przede wszystkim chciały zaznaczyć, że jestem ich mamą, postawić taką kropkę nad i.

Małgorzata Socha przyznała też, że jej dzieci są „cudowne, kochane i wyjątkowe” oraz z niecierpliwością wyczekują wakacji. Okazało się, że rodzina ma już sprecyzowane wakacyjne plany:

Wakacje dzieciaki mają zaplanowane. Na pewno będzie Polska, spędzamy czas zawsze nad polskim morzem, a jak czas pozwoli to może też się gdzieś dalej wybierzemy, ale to już jest bardziej w sferze planów.

Lubicie Małgorzatę Sochę?

Małgorzata Socha po raz pierwszy pokazała twarz najmłodszego syna. Staś to cała mama!

Wywiad wideo poniżej!

pasekkozak

Małgorzata Socha wyjechała na WAKACJE. Nie wybrała jak inne gwiazdy

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA