To dość intensywny czas w życiu Małgorzaty Tomaszewskiej. 35-latka musi nie tylko mierzyć się z utratą wymarzonej pracy (kilka tygodni temu podziękowano jej za prowadzenie programu „Pytanie na śniadanie”), lecz także (za chwilę) z byciem mamą dwójki dzieci. Na szczęście prezenterka może liczyć na wsparcie bliskich, a przede wszystkim swojej mamy. Zresztą była gwiazda TVP podziękowała rodzicielce w sieci, publikując kilka jej zdjęć. Najwięcej emocji wzbudziła jednak archiwalna fotografia.

Joanna Opozda pokazała całą twarz Vincenta! Miała duży powód do dumy (FOTO)

Małgorzata Tomaszewska chwali się mamą w sieci

Małgorzata Tomaszewska jest córką bramkarza, Jana Tomaszewskiego i tenisistki stołowej, Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej. Była prowadząca PnŚ ma bliski kontakt z rodzicami, a w szczególności ze swoją mamą. Kobietę nazywa zresztą najlepszą przyjaciółką. Niedawno zdecydowała się pochwalić rodzicielką na Instagramie i zamieściła w sieci galerię jej zdjęć. Jedna z fotografii została wykonana, gdy celebrytka była małą dziewczynką. Obserwatorzy Tomaszewskiej nie szczędzili obu paniom ciepłych słów.

  • Jesteś bardzo podoba do swojej mamy! Przepięknie razem wyglądacie!
  • Widać że uroda po mamusi
  • Uroda po mamie
  • Śliczna Mama a synek podobny do Pani – piszą internauci.

Joanna Krupa nie może wprowadzić córki w show-biznes? Były mąż stanowczo ZABRANIA!

Niemniej większość z nich, poza chwaleniem urody matki i córki, zwróciło uwagę, że 7-letni syn Małgorzaty wygląda identycznie jak ona, gdy była w jego wieku.

Pani synek wygląda jak Pani kopia jak była Pani dzieckiem – pisze jedna z obserwatorek, a kolejna dodaje – Pierwsza myśl była taka, że to jesteś Ty z synkiem, widząc tylko zdjęcie. Czyli tak, Ty jesteś kapią swojej mamy, a Twój Synek kapią Ciebie.

A wy co sądzicie? Uderzające podobieństwo?

Małgorzata Tomaszewska wybrała wózek dla córeczki! Dużo w niego zainwestowała?