Joanna Krupa od 2018 roku była w związku małżeńskim z Douglasem Nunesem. Para w listopadzie 2019 roku doczekała się córeczki Ashy-Leigh. Niestety, w 2023 roku małżeństwo Joanny i Douglasa się rozpadło i mężczyzna złożył wniosek o rozwód. Informacja o rozstaniu pary zaszokowała media, szczególnie, że news wypłynął po czasie i dopiero kilka miesięcy później wszyscy dowiedzieli się o tym, że związek pary przeszedł do przeszłości.

Na co dzień Joanna Krupa aktywnie działa w polskim show-biznesie. Modelka nie tylko zasiada w jury w „Top model”, ale od niedawna współprowadzi z Ewą Chodakowską emitowany na TVN program o związkach „Razem OdNowa”. Prócz tego Krupa jakiś czas temu wystąpiła w teledysku disco polo oraz założyła kanał na YouTube, gdzie razem ze swoją córeczką uczy angielskiego.

Joanna Krupa założyła BIZNES z 4-letnią córką! Mają już kanał na YouTube (WIDEO)

Córka Joanny Krupy chce być w telewizji. Douglas Nunes sprzeciwia się wprowadzaniu jej do show-biznesu

Choć Asha ma dopiero 4 latka, fani Krupy często zastanawiają się, czy w przyszłości dziewczynka podąży śladami swojej sławnej mamy, a wspólne konto na YouTube jest dopiero początkiem jej kariery w show-biznesie. W rozmowie ze Światem Gwiazd, Joanna Krupa zdradziła, że dziewczynka marzy o tym, by występować w telewizji, tak jak jej mama:

Ostatnio, jak rozmawiała z Asha na FaceTime, mówię no Asha teraz możesz oficjalnie oglądać siebie na YouTube. A ona mówi: “mama, ja nie chcę takiej Ashy oglądać, to ja chcę być w TV”. Ostatnio tak właśnie mówi, że chce być w telewizji.

Niestety, okazuje się, że były mąż Joanny, Douglas Nunes ma inne zdanie w temacie i nie chce, by ich córka robiła karierę w show-biznesie:

A ja mówię, no to już musisz porozmawiać z twoim tatą, bo niestety tata się na to nie zgodzi, kompletnie nie widzi tego kierunku dla ciebie, ale możesz z nim porozmawiać – ujawniła.

Modelka zapytana o to, dlaczego Nunes sprzeciwia się karierze córki w show-biznesie przyznała, że nie rozumie jego podejścia:

Nie wiem, on mówi, że to może zniszczyć dziecko, na złą drogę je sprowadzić (…). Ja do końca tego nie rozumiem, ale niektórzy rodzice mają już taki pomysł, że dziecko nie powinno być w show-biznesie.

Jednocześnie przyznała, że w dzisiejszych czasach dzieci z bogatych domów, nie są uczone szacunku do pieniędzy i innych ludzi:

Często jest tak, że np. rodzice mają za dużo kasy i po prostu wszystko dzieciom dadzą i później dzieci nie rozumieją, co to jest złotówka. Nie mają szacunku do pieniędzy, nie mają szacunku do innych ludzi, traktują ludzi źle. To wszystko pochodzi z domu.

Czy zarówno Joanna jak i Douglas obawiają się, że w przyszłości Ashy mogłaby „sodówka uderzyć do głowy”?

Joanna Krupa i Douglas Nunes sfinalizowali rozwód! Wyciekły szczegóły

pasekkozak

fot. Ig @joannakrupa

Joanna Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

IG: joannakrupa

Joanna Krupa wspomina poród

Joanna Krupa/fot. Instagram/joannakrupa

Joanna Krupa z córką - Asha rośnie jak na drożdżach.

Joanna Krupa z córką – Asha rośnie jak na drożdżach.

Joanna Krupa pokazała trudy macierzyństwa. Tak wyglądała podróż modelki z córką

Joanna Krupa z córką/fot. Instagram/joannakrupa