Nicole Sochacki-Wójcickiej i Jakub Wójcicki wzięli ślub w 2013 r. Po 10 latach małżeństwa postanowili wyprawić sobie drugie wesele.

Mama Ginekolog zabrała głos po aferze! Boi się wychodzić nawet na BALKON

Drugie wesele Nicole Sochacki-Wójcickiej

Jak wiemy, dla Nicole Sochacki-Wójcickiej ostatni rok nie był łatwy po tym, jak wywołała tzw. „aferę kolejkową”. Mama Ginekolog powiedziała na swoim Instagramie, że poza godzinami pracy przyjmuje znajomych i rodzinę na NFZ. Pacjenci, którzy czekają kilka miesięcy na wizytę do lekarza, oburzyli się w sieci do takiego stopnia, że NFZ nałożył karę finansową na Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka, w którym pracuje Nicole.

Mama Ginekolog wyśmiana przez telewizję publiczną? „Czuję, że jest na mnie zlecenie z TVP”

Drugi ślub Mamy Ginekolog pokazuje, że w tym trudnym momencie miała ogromne wsparcie od męża Jakuba i zawsze może na niego liczyć, a on na nią.

Influencerka opublikowała liczne relacje z imprezy na swoim Instagramie. Widzimy, że przy weselu pracował sztab profesjonalistów, który zorganizował przyjecie w motywie „cyrku”. Pewnie jesteście zdziwieni, czemu akurat cyrk, a to dlatego, że Nicole Sochacki porównuje swoje życie do cyrku:

10 rocznica ślubu! Nasze życie to cyrk – napisała.

Przypominamy, że słynna ginekolog pierwszy ślub przygotowała bez wiedzy swojego ukochanego, kiedy nawet nie byli zaręczeni. Miał to być pretekst do zaręczyn, ponieważ Jakub wówczas pracował w Wielkiej Brytanii i nie myślał o zakupie pierścionka zaręczynowego. Jak widać, podziałało!

Mama Ginekolog w tarapatach! Szpital, w którym pracowała musi zapłacić KARĘ