Nicole Sochacki-Wójcicka, znana pod pseudonimem Mama Ginekolog, twierdzi, uwzięła się na nią Telewizja Polska, która opublikowała materiał stawiający ją w złym świetle.

Internauci do Natalii Siwiec: „Masz grzybicę na paznokciach?”

TVP wyśmiało Mamę Ginekolog?

Jak wyjaśniła na InstaStories, to wszystko przez to, że popiera Szymona Hołownię i wierzy, że ten ma dużą szansę na prezydenturę.

Jest aferka. Jest aferka z Mamą Ginekolog w tle. Czuję, że jest na mnie zlecenie z TVP. Szymon Hołownia cały czas zyskuje, ma realne szanse zostać prezydentem, o czym wam powiedział i dalej w to wierzę. Powiedziałabym, że jestem przekonana, że wygra. Telewizja publiczna, która jest kontrolowana przez jedną z partii. Nie znaleźli żadnego haka na Szymona, więc chcą mu dowalić, pokazując kto go popiera (…). Cała moja działalność została wyśmiana, to było wbicie szpili: zobaczcie, jacy debile popierają Szymona – powiedziała na Instastories

Sochacki-Wójcicka powiedziała, że w materiale, w którym nazwano ją „zjawiskiem, takim jak Mama Ginegolog”, wyśmiano całą jej działalność, a także akcje, które organizowała. Zaznaczyła też, że Rafał Ziemkiewicz, który nazwał ją „ciocią dobra rada”, niedokładnie przygotował się do materiału i podał wiele nieprawdziwych informacji, np. że każe kobietom spać bez majtek, albo że sprzedaje bransoletki, by „urodzić ślicznego dzidziusia”.

Pan redaktor źle się przygotował. Nie mówię takich rzeczy, jak ten pan tutaj powiedział, że macie kupować dobrą bransoletkę, żeby urodzić pięknego zdrowego dzidziusia. Nie, szanowny panie redaktorze. Jeżeli w ogóle zachęcam do zakupu dobrej bransoletki, to dlatego że ona czynu dobro i zbiera pieniądze na fundację, która pomaga kobietom, które ciążę straciły – wyjaśniła.

Kinga Rusin do ekipy Wiadomości TVP: Wy żałosne, kłamliwe kreatury!

Mama Ginekolog jest zła na media

Mama Ginekolog pokazała fragmenty nagrania „W tyle wizji”, który poprowadzili Dorota Łosiewicz i Rafał Ziemkiewicz i zaznaczyła, że nie ma sobie nic do zarzucenia i jest w stanie obalić każdy z argumentów przeciwko niej. I tylko czeka na sprawiedliwość. Zaznaczyła też, że jest przygotowana na to, że w najbliższym czasie będzie o niej głośno.

Dzwonili do mnie, pisali. Mówili, że jeżeli się nie wypowiem, to stworzą program albo artykuł bez mojej wypowiedzi, więc może lepiej, żebym się wypowiedziała. Tak to się robi w Polsce, ludzie. (…) Z pozytywów, zobaczcie, jaka jest siła Mamy Ginekolog, jaka jest siła nas wszystkich tutaj. Biją w Mamę Ginekolog jak w bęben, bo się boją Mamy Ginekolog, bo wiedzą, że jest realnym zagrożeniem. Ten materiał prześmiewa mnie, obraża, ale to nie jest problem. Problem jest taki, że ten materiał, ten pan obraża was. Obraża was, kobiety, które tutaj są i mnie obserwują – powiedziała.

Na koniec dodała też, że wyśmiali ją w „Pytaniu na śniadanie” za to, że skomentowała wpis Natalii Siwiec, w którym uznała, że niepomalowane paznokcie to znak odwagi. Co ciekawe, Sochacki-Wójcicka twierdzi, że wszystkie media są na nią złe za to, że odmawia im wywiadów.

Ja już dawno podjęłam decyzję, że ja nigdzie nie chcę dawać wywiadów, nie chodzę do telewizji. I te media są na mnie złe za to. Ile razy miałam propozycję od dużych polskich portali, żeby się wypowiedzieć, a ja zawsze odmawiałam, więc wiecie, to ich wkurza. Jedyne medium, gdzie chcę się udzielać to jest medium, które sama kontroluję, to jest moje Instastories, mój Instagram – zakończyła.

ZOBACZ TEŻ:

Mateusz Damięcki w OSTRYCH słowach o koncercie na Dzień Matki zorganizowanym przez TVP: „To po prostu zwykłe sku***syństwo”

Karolina Korwin-Piotrowska o KULISACH nagrywania „Szkoły z TVP”: One musiały to zrobić