Małgorzata Leitner, managerka Karoliny Pisarek i założycielka agencji modelek i gwiazd poprowadzi nowy program „Power of Love” w Zoom TV. Do tej pory starała się działać w cieniu gwiazd. Teraz chce sama zostać gwiazdą? Do tej pory była znaną i cenioną osobowością w świecie show-biznesu. Stała za sukcesem Joanny Krupy, a teraz Karoliny Pisarek.

Czy Jeremiego Sikorskiego i jego managerkę, Małgosię Leitner, łączy coś więcej, niż wspólna praca?

Małgorzata Leitner poprowadzi „Power of Love” 

Nowy program, który poprowadzi Małgorzata Leitner to format turecki, który z sukcesem realizowany był w kilkunastu innych krajach. Program jest nowością w wiosennej ramówce Zoom TV. Weźmie w nim udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno – wszyscy pragną znaleźć miłość swojego życia.

Rodzina Karoliny Pisarek i Rogera Salli właśnie się powiększyła! Gratulujemy!

Uczestnicy, zamknięci w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, będą się ze sobą kontaktować za pośrednictwem ekranu. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.

Z wielkim entuzjazmem podeszłam do złożonej mi propozycji, aby zostać prowadzącą „Power of Love. Polska”. Nie wahałam się ani chwili. Polegam na swojej intuicji, a ona podpowiada mi, że będzie to niesamowita przygoda i ciekawy eksperyment. Czy możliwe jest, aby odnaleźć drugą połowę, poznając się poprzez ekran, w domu naszpikowanym kamerami? Tego jeszcze nie wiem, ale jedno jest pewne: na widzów czekać będzie potężna dawka emocji. A nie ma nic bardziej elektryzującego niż zauroczenie i miłość – mówi o swoim udziale w programie „Power of Love. Polska” Małgorzata Leitner.

Fot. Materiały prasowe Kino Polska TV SA

Małgorzata Leitner współpracowała dotychczas m.in. z Kasią Struss, Karoliną Pisarek czy Sandrą Kubicką. W ramach swojej Agencji prowadzi również Szkołę Avant School, której misją jest przekazanie wiedzy i doświadczenia młodym dziewczynom, które dopiero wchodzą w świat show-biznesu. Leitner jest również współautorką książki o teorii ekonomii  oraz bestselleru „Dobre Uczennice Zostają Top Modelkami”.

Karolina Pisarek już tu nie mieszka! Tak wyglądał jej dwupoziomowy apartament za 2 miliony złotych

Otrzymała nagrodę Businesswoman Awards „Lider wśród agencji modelek” oraz znalazła się w rankingu „Top 10 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce” według Pulsu Biznesu. W młodości trenowała pływanie i chciała zostać zawodową pływaczką. Ukończyła studia doktoranckie w warszawskiej SGH z teorii systemów ekonomicznych.

„Power of Love. Polska” wystartuje 20 marca o godzinie 18:00 w Zoom TV. Emisje od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00, a w niedzielę o 18:00. Dodatkowo, show będzie można oglądać na platformie FilmBox+.

Małgorzata Leitner, Karolina Pisarek Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Leitner Fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Leitner Fot. Podlewski/AKPA