Jeremi Sikorski, 20-letni wokalista, model i influencer, zawodowo jest pod skrzydłami doświadczonej menegerki gwiazd, Małgorzaty Leitner.

Małgosia (36 l.) jakiś czas temu współpracowała między innymi z Joanna Krupą. Dziś w „stajni” Leitner, czyli agencji Avant Management, znajdują się na przykład Sandra Kubicka, Karolina Pisarek oraz Urszula Radwańska.

Selena Gomez w nowym wywiadzie wyznała, że jej związek z Justinem Bieberem był TOKSYCZNY

Kilka dni temu w internecie pojawiły się plotki na temat relacji między Małgosią a jej podpiecznym, Jeremim. Sikorski, o którym w ostatnich miesiącach było głośni za sprawą udziału w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, na forum bardzo chwalił swoją managerkę:

Jeżeli ktoś z Was myśli, że sukces który odnoszę to zasługa mojego talentu i pracy, muszę go rozczarować. Bez kobiety którą widzicie na zdjęciu moje umiejętności i praca nigdy nie doprowadziłyby mnie do miejsca w którym teraz jestem. Jest to najsilniejsza i najmądrzejsza osoba jaką poznałem. Pisze ten post, żebyście wiedzieli, że to co widzicie na zdjęciach, nagraniach, w telewizji jest wierzchołkiem Mount Everestu ciężkiej pracy każdego dnia. Gosia Leitner, dziękuję, że jesteś! To dopiero początek tego co przed nami – napisał Sikorski.

Julia Wieniawa w związku z 15 lat starszym Baronem. Poznaj inne pary z dużą różnicą wieku

Wkrótce w tych słowach zaczęto szukać drugiego dna – czy Jeremi nie sugeruje przypadkiem, że między nim i Gosią jest więź mocniejsza, niż zawodowa?

Dodajmy, że Jeremi ma 20 lat. Małgosia zaś 36.

Kim jest Jeremi Sikorski?

Jeremi urodził się w 1999 roku. W 2006 roku zaczął współpracować z Teatrem Muzycznym „Roma”. Można go było oglądać w spektaklach „Akademi pana Kleksa” i Aladynie JR.

W 2013 roku Sikorski podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną, rok później na rynku ukazał się pierwszy singiel wokalisty. W 2015 roku Jeremi wydał pierwszy studyjny album, rok później na rynku pojawiła się druga płyta SIkorskiego, wydana wspólnie z jego bratem, Arturem. Trzeci album Jeremiego ukazał się w 2018 roku.

Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Nastolatka była taka zakochana. Dlaczego podjęli taką decyzję?

W 2019 roku Jeremi Sikorski wziął udział w 12. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

scena z: Małgorzata Leitner, Jeremi Sikorski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Małgorzata Leitner, Jeremi Sikorski, Gaia, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Jeremi Sikorski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA