Marilyn Manson (prawdziwe nazwisko: Brian Warner) – do tej pory to on szokował. Teraz jednak jego żona Dita Von Teese postanowiła zaszokować go bardziej, niż on fanów. Postanowiła wnieść pozew o rozwód po zaledwie roku małżeñstwa.

Striptizerka i modelka powołuje się na „różnice niemożliwe do pogodzenia”.

¬ródła podają, że Dita usiłowała złożyć pozew już wcześniej, czyli przed ¦więtami, ale Manson nic o tym nie wiedział, bo małżonka nie mogła się z nim skontaktować.

– Tak bardzo go kochała… on jednak ma w sobie zbyt wiele demonów. Na tym etapie nie może się z nią zwyczajnie porozumieć. Próbowała mu powiedzieć, że składa papiery rozwodowe, ale nawet nie mogła się do niego dodzwonić. Wyprowadziła się, a on nawet nie zauważył – powiedział dziennikarzom znajomy pary.

Ponoć Manson przez ostatni rok wypijał ogromne ilości alkoholu, ku rozpaczy Dity. Ta próbowała ratować związek – na próżno.

Dita, która reprezentuje takie marki kosmetyczne jak MAC czy Estée Lauder, zdaje się mieć wszystkich po swojej stronie.

– Jest niesamowitą profesjonalistką. To dziewczyna glamour, taka, jakie spotykało się w latach trzydziestych i czterdziestych – powiedział John Demsey pracujący dla Estée Lauder.

– Przynajmniej nie będzie musiała dzielić się z nim kosmetykami – komentuje rozwód znajomy pary.

Mason i Von Teese pobrali się w grudniu zeszłego roku po siedmiu latach nieformalnego związku. Ceremonia miała miejsce na irlandzkim zamku Tipperary i utrzymana była stylu gotyckim. Rozwód zapowiada się już bardziej przyziemny.