Kiedy Marcelina Zawadzka udzieliała wywiadu Cosmopolitan, o jej związku z Mikołajem Roznerskim było jeszcze cichutko.

Ale temat związków i mężczyzn był bardzo ważny w rozmowę z magazynem. Marcelina zdradziła między innymi, jakiego mężczyzny szuka i czego się spodziewa po swoim partnerze:

Przede wszystkim powinien mieć swoje pasje i zainteresowania – mówiła. – Nie chodzi o to, byśmy zajmowali się tym samym. Człowiek z pasją rozumie, że partner musi mieć przestrzeń dla siebie, swoich zajęć, rozwoju osobistego. Cenię ludzi pozytywnych i otwartych. Mężczyzna powinien być także troskliwy, ale bez przesady – umiem o siebie zadbać, a gdyby mi coś narzucał, i tak go nie posłucham (śmiech) – mówiła Zawadzka w Cosmo.

Była Miss podkreśliła, że nie oczekuje od partnera, by tylko wspierał ją w codziennym życiu, bo z tym świetnie sobie radzi sama:

Na pewno fajnie jest, kiedy można dzielić z drugą osobą codzienne życie, radości i smutki. Być obok, dbać o nią… Nie potrzebuję mężczyzny tylko do rzeczy przyziemnych, na przykład, żeby odkurzył czy naprawił kran – z tym radzę sobie świetnie sama (śmiech). Bardziej zależy mi na dzieleniu emocji. Chyba każdy z nas chce w gruncie rzeczy być kochany i szanowany – powiedziała Marcelina.

Wyobrażamy sobie więc, że Mikołaj jest przede wszystkim empatycznym i pełnym ciepła facetem.

Całą rozmowę z Marceliną znajdziecie w nowym, wakacyjnym numerze Cosmopolitan.

Marcelina Zawadzka: nie potrzebuję faceta, żeby odkurzył czy naprawił kran