Większość z nas kojarzy Margaret przede wszystkim z muzyką, niemniej warto wiedzieć, że moda również nie jest jej obca. Wokalistka z wykształcenia jest bowiem projektantką ubioru. Jednakże podczas ostatniej wizyty w studio „Dzień dobry TVN” 32-latka rozgniewała internautów swoją stylizacją. Wiele osób uznało, że fioletowe, błyszczące bolerko, czerwony stanik i czarne, lateksowe spodnie, zakończone „majtkami” w tym samym klimacie to zbyt kontrowersyjny strój do telewizji.

Khloé Kardashian już nie jest ruda! Znów zmieniła kolor włosów, „Tak najbardziej jej do twarzy”

Margaret odnosi się do negatywnych komentarzy dotyczących jej stylizacji w DDTVN

Widzom „Dzień dobry TVN” nie tylko nie podobała się stylizacja piosenkarki, lecz także fakt, że produkcja śniadaniówki dała zielone światło, by gwiazda w taki właśnie sposób zaprezentowała się na antenie.

Wy macie jakiś wpływ na to, jak ktoś przychodzi ubrany, jakby nie było – do telewizji śniadaniowej? Nic mnie nie obchodzi, jak kto chodzi ubrany na mieście, ale to jest telewizja kurde, gdzie z tymi majtami? – zastanawiała się jedna z internautek, a kolejna dodała – Kto dopuścił, żeby tak ubrana kobieta wystąpiła w telewizji śniadaniowej? To strój do klubu go go, co najwyżej.

TYLKO U NAS! Karolina Gilon była HEJTERKĄ Maffashion?! „Przeprosiłam ją za to” (WIDEO)

I choć to nie pierwszy raz, gdy Margaret zdecydowała się na odważny look, to dawno jej modowy wybór nie wywołał takiej burzy w sieci. Co na ten temat ma dziś do powiedzenia sama artystka? Okazuje się, że takie negatywne komentarze bardziej ją bawią, niż smucą.

Kocham, kocham, kocham! Muszę przyznać, że ja kocham te nagłówki. One mnie bawią. Czekam na kolejne! Zacznę od tego, że jestem projektantką mody. Nie patrzę na modę pod tytułem: „oj, ubiorę się dzisiaj, żebym ładnie wyglądała”. Moda jest dla mnie sztuką, to jest dla mnie wyraz artystyczny. Moje stroje nie mają się podobać jakoś wielce. To jest wyraz i kontynuacja tego, co ja robię na scenie – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem”.

Fanki nie poznają zmienionej Anny Lewandowskiej! Nie przypomina już samej siebie? (FOTO)

 

Margaret, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Margaret, fot. Piętka Mieszko/AKPA