Margaret jako jedna z niewielu polskich wokalistek odniosła międzynarodowy sukces. Współpracowała z wytwórnią Warner Music Group, a jej przeboje można było usłyszeć w zagranicznych rozgłośniach radiowych.

Margaret zerwała kontrakt z Warner Music Group

Okazuje się, że Margaret nie chce już nagrywać radiowych piosenek i zerwała współpracę z wytwórnią. Dużą zmianę w muzyce można już było dostrzec na jej ostatniej płycie Gaja Hornby, na której słyszymy nowe brzmienia.

To była świetna przygoda i mogłabym ją dalej kontynuować, ale chciałam być już odpowiedzialna w 100% za siebie i chciałam iść w taki swój artyzm. Nie chciałam już podejmować żadnych kompromisów, bo bycie w tym miejscu i posiadanie takiego dużego kontraktu i robienia to na taką skalę, to jest cały szereg kompromisów, które artysta musi podejmować, aby tam być. Doszłam do tego momentu, że nie chce ich podejmować. Byłam tam, zrobiłam to, wiem z czym to się je, wiem co jest w tym fajnego i niefajnego i zadecydowałam, że to już – zdradziła Margaret.

Chyba nie ma wątpliwości, że ogromną rolę w jej życiu odegrał jej chłopak, a zarazem producent muzyczny Kacezet. Teraz najprawdopodobniej karierą Margaret zajmie się właśnie on.

Margaret się zaręczyła! Gwiazda poinformowała o tym fanów w nietypowy sposób. Kim jest jej narzeczony ?

View this post on Instagram

Jak się podoba teledysk do CHWILE BEZ SŁÓW ? @kacezet

A post shared by Gaja Hornby (@margaret_official) on

Skończyłam ten kontrakt, bo chciałam robić inne rzeczy. Z jednej strony byłam przerażona, bo kto o zdrowych zmysłach rozwiązuje międzynarodowy kontrakt z Warnerem. Raczej się tego nie robi, a ja świadomie to zrobiłam i nie dlatego, że ktoś nie chciał ze mną współpracować, tylko ja chciałam to robić inaczej. Bardzo w sobie to lubię, bo jest to odważne. Podjęłam to ryzyko i jestem wolna – powiedziała w Open.fm Margaret.

Margaret: Co tydzień spowiadałam się z masturbacji. Mówi, dlaczego odchodzi z kościoła