Margaret (28 l.) udzieliła wywiadu Playboyowi. Rozmowa z piosenkarką trafiła do wrześnioweg numeru magazynu, z Miss Polonia Agatą Biernat na okładce. W wywiadzie Margaret mówi między innymi o tym, że chce wystąpić z kościoła katolickiego.

Margaret ze swoim chłopakiem Piotrem Kozieradzkim w Sopocie (ZDJĘCIA)

Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, zaprezentowała w rozmowie z Playboyem całe spektrum swoich poglądów. Dużo miejsca poświęciła opowiadaniu o swoim wyzwalaniu się z różnych krępujących ją więzów. Zdradziła, jak wygląda jej związek z Piotrem Kozieradzkim, powiedziała też, że zamiera wystąpić z kościoła katolickiego.

Na pytanie, co Małgorzata zmieniłaby w naszym kraju, pada odpowiedź:

Niestety, zmieniłabym wiele rzeczy. Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane – mówi Margaret.

Julia Wieniawa WYGRYZŁA Margaret

Piosenkarka kończy ten temat dobitnym zdaniem:

Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać aktu apostazji.

Margaret zamieściła na swoim IG komentarz do tej wypowiedzi. Pisze:

Edit do wywiadu dla @playboy_polska ‼️Wychowanie seksualne dzieci i młodzieży jest bardzo ważne i mam nadzieje ze nowe pokolenie nie będzie musiało mierzyć się z wyrzutami sumienia podczas odkrywania swojej seksualności. Nie występuje z kościóła z powodu żadnego konkretnego zdarzenia. Jestem osoba niewierząca i za fair konsekwencje tego, uważam wypisanie się z grupy do której już nie należę – podkreśla wokalistka.

 

scena z: Margaret, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Margaret, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Margaret, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Margaret, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Margaret, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Margaret, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA