Margaret na początku grudnia ubiegłego roku poinformowała, że zerwała współpracę z wytwórnią i zawiesza karierę: „Niestety, ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych” – napisała wokalistka na Instagramie. Podczas przerwy od kariery wzięła ślub z producentem muzycznym KaCeZet, Piotrem Kozieradzkim Peru.

OMG! Margaret wzięła ŚLUB! (ZDJĘCIA)

Nowy singiel Margaret

Margaret długo nie wytrzymała na urlopie i już po czterech miesiącach wróciła z nowym singlem „Nowe plemię” – jest to także pierwszy utwór w ramach projektu Rak’n’Roll Music – dlatego teledysk powstał w formacie 9:16, aby dopasować do ekranów smartfonów.

Dziękuję za wpłaty na moją zbiórkę dla @FundacjaRaknRoll! Uzbieraliśmy 20 tysięcy złotych! Jesteście wielcy! Zgodnie z umową łapcie Nowe Plemię! Sprawdzajcie i dajcie znać co myślicie! #NowePlemie – napisała Margaret na Instagramie.

Margaret przerywa karierę i znika z internetu

Przy teledysku pracował niemiecki artysta, Adrian Steckeweh znany jako Omega.C, który wykorzystał efekt rozszerzonej rzeczywistości. Filtr z teledysku już wkrótce będzie udostępniony na Instagramie.

Margaret na konferencji „The Voice of Poland”. Jak zwykle stylistycznie nas nie zawiodła

Jak Wam się podoba klip Margaret? Robi wrażenie?

Margaret ze swoim chłopakiem Piotrem Kozieradzkim w Sopocie (ZDJĘCIA)