Na początku października informowaliśmy, że Margaret zaręczyła się z producentem muzycznym KaCeZet, Piotrem Kozieradzkim. Zakochani nie afiszują się swoim związkiem. 

Ślub Margaret

O zaręczynach powiedziała nie w mediach społecznościowych, a podczas koncertu w klubie Stodoła w Warszawie. Zaprosiła na scenę Kacezeta, z którym wykonała utwór „Daenerys & Jon Snow„. Przy okazji zdradzając, że jest z nim zaręczona.

Margaret się zaręczyła! Gwiazda poinformowała o tym fanów w nietypowy sposób. Kim jest jej narzeczony ?

Okazuje się, że Margaret jest już po ślubie. Dzisiaj wyciekły do sieci zdjęcia z ich ślubu! Na profilu facebookowych Psychonauta Foundation pojawiły się fotografie z ceremonii i wesela. Para pobrała się w miejscowości Iquitos w Peru.

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem – czytamy. 

Margaret ze swoim chłopakiem Piotrem Kozieradzkim w Sopocie (ZDJĘCIA)

..This year begins with big bang. During another edition of Reconnection retreat we organized a vocal course workshops…

Gepostet von Psychonauta Foundation am Dienstag, 28. Januar 2020

 

Trzeba przyznać, że takiego ślubu w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Do „ołtarza” przyszła w naturalnym wydaniu, bez ani grama makijażu.

Margaret przerywa karierę i znika z internetu

View this post on Instagram

My and Anna Konda’s son Lenny

A post shared by KcZzzzzz (@kacezet) on