Maria Sadowska raczej nie należy do gwiazd, które budują swoją karierę na prywatnym życiu. Głośno o niej za sprawą udziału w „The Voice of Poland”, reżyserowania filmu „Dziewczyny z Dubaju” i nowej płyty „Początek nocy”- ostatnio wydała piękny album po sześcioletniej przerwie.

Dzieci Marii Sadowskiej

Maria Sadowska o Dodzie: „Chciałam, żeby zagrała w moim filmie”

Maria Sadowska chętnie dzieli się zdjęciami z pracy na swoim Instagramie. Dużo tam zdjęć z Dodą i aktorami z filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Natomiast ciężko znaleźć na jej social mediach fotografie męża, czy dzieci.

Doda i Maria Sadowska szaleją w Dubaju. Na lotnisku nikt nie mógł oderwać od nich wzroku

Wczoraj zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcia córki Lili, na których jest ucharakteryzowana na syrenkę. Gwiazda opublikowała prywatny post z okazji 9 urodzin córki.

Kochani ! Prawie nigdy nie zamieszczam zdjęć moich dzieci , ale dziś nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić wyjątek . 9 lat temu ta piękna i mądra osoba przyszła na świat i zmieniła moje życie na milion razy lepsze i prawdziwsze niż kiedykolwiek . Dziś urodziny Lili a ja pękam z dumy i nie mogę powstrzymać łez wzruszenia …..- napisała Marysia. 

Tak Doda i Maria Sadowska bawią się na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”: „Cały czas pytacie jak praca na planie”

Maria Sadowska poślubiła lidera alternatywnego zespołu reggae No Logo Adriana Łabanowskiego w 2011 roku. Doczekali się dwójki dzieci: 9-letniej Lili i 5-letniego Iwa.

Maria Sadowska, Adrian Łabanowski/fot. Podlewski/AKPA

Doda i Maria Sadowska pozują na jachce

Maria Sadowska, Doda/fot. Instagram/dodaqueen