Maria Sadowska (44 l.) właśnie wydała płytę „Początek nocy”, którą promował singiel „Marrakeczi”. Przy okazji promocji najnowszego krążka Maria Sadowska zdradziła, jak układa się jej współpraca z Dodą.

Doda i Maria Sadowska szaleją w Dubaju. Na lotnisku nikt nie mógł oderwać od nich wzroku

Maria Sadowska i Dorota Rabczewska-Stępień

Sadowska i Doda pracują razem na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”, którego fabuła jest oparta na książce Piotra Krysiaka opowiadającej o procederze handlu kobietami. Film ma wejść do kin w 2021 roku, a na ekranie zobaczymy m.in. Annę Karczmarczyk, Olgę Kalicką, Jana Englerta i Katarzynę Figurę. Obecnie panie przebywają na francuskim Lazurowym Wybrzeżu, gdzie powstaje część zdjęć.

Doda o operacjach plastycznych. „To jest sprzeczne z młodym wyrazem twarzy”

Kiedy pojawiły się pierwsze informacje, o tym, że film produkowany przez Dodę wyreżyseruje Maria Sadowska, wiele osób zastanawiało się, jak potoczy się współpraca obu pań. Zarówno z instagramowych relacji jak i wypowiedzi gwiazd można wywnioskować, że Maria Sadowska i Dorota Rabczewska stanowią zgrany duet.

Sadowska przyznała, że wspólnie maja „girl power” i świetnie się uzupełniają. Dodatkowo zdradziła, że uważa Dodę za świetną aktorkę i bardzo chciała, aby Doda zgodziła się wystąpić w filmie, ta jednak zdecydowała się pozostać w roli producentki. Więcej w naszym wideo.

Doda z Emilem pozują w Cannes: Fanki mojego męża będą pocieszone

Czekacie na „Dziewczyny z Dubaju”?

Doda w połyskującej mini - z mężem Emilem Stępniem

Doda w połyskującej mini – z mężem Emilem Stępniem fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda z mężem - wokalistka ma na sobie biały garnitur

Doda z mężem – wokalistka ma na sobie biały garnitur fot. Kurnikowski/AKPA