Doda (36 l.) przyleciała do Emiratów Arabskich, w związku ze zdjęciami do filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Rabczewska przy produkcji wcieliła się w rolę producentki. Dorota świetnie dogaduje się z reżyserką, Marią Sadowską i resztą ekipy. Pokazała na Instagramie zabawny filmik, na którym widać – że duet Doda i Sadowska potrafi narobić sporo szumu. Panie po przylocie do Dubaju natychmiast skupiły na sobie oczy wszystkich osób. Co zrobiły?

Doda zachwyca się młodym aktorem: „Tak bardzo cieszę się, że wystąpi w moim filmie”

Doda i Maria Sadowska szaleją w Dubaju

Doda na jakiś czas przerwała karierę muzyczną – wszystko przez pracę nad najbardziej wyczekiwaną produkcją filmową w Polsce, „Dziewczyny z Dubaju” – którego premiera ma mieć miejsce już w styczniu przyszłego roku. Rabczewska pełni funkcję producentki i na planie czuje się jak ryba w wodzie, co widać.

W obsadzie filmu „Dziewczyny z Dubaju” znaleźć można plejadę gwiazd: Katarzyna Figura, Jan Englert i Beata Ścibak-Englert, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski.

Doda pokazała WŁOSKIEGO aktora, który zagra w „Dziewczynach z Dubaju”

Gwiazda razem ze swoją ekipą już zameldowała się w Dubaju i na Instagramie pochwaliła się zabawny filmikiem – na którym ona i Maria Sadowska wyglądają jak prawdziwe „królowe Dubaju”. Trzeba przyznać, że obie zrobiły „wiele wejście” i z pewnością miny mężczyzn widzących te widowisko były bezcenne. 

Doda przedstawiła OBSADĘ filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Plejada gwiazd!

Dobrze się tu bawimy między ujęciami – napisała Rabczewska.

Na filmiku Rabczewska i Sadowska wyglądają jak rasowe modelki. Doda karmi nawet Marię winogronami. Całość przedstawiona jest w zwolnionym tempie.

Internauci w komentarzach zachwycali się filmikiem Dody, który wyreżyserował nie kto inny, jak Sadowska. Widać, że Dorota i Maria świetnie się dogadują i bije od nich pozytywna energia.

Doda powinnaś chodzić w pokazach mody.

Super wyglądacie.

Petardy.

Czuć, że jest miedzy Wami fajna energia.

Miny facetów z tyłu bezcenne.

Królowe Dubaju – czytamy w komentarzach.

Zapowiada się prawdziwy hit kinowy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda wystawiła mieszkanie na sprzedaż. Artystka postawiła na dziwny wystrój: „straszna pstrokacizna”

Doda zdradziła, ile waży i jak często ćwiczy. Odpowiedziała fanom na pytania, jak trzyma formę

Doda rozpływa się nad Giulio Berruti, Włochem, który zagra w Dziewczynach z Dubaju