Marina Łuczenko – Szczęsna pracuje na serialu „39 i pół”. W Dzień Dobry TVN opowiedziała, jak potoczyła się jej kariera, gdy wzięła ślub z Wojciechem Szczęsnym.

Marina Łuczenko – Szczęsna w „39 i pół”

Marina Łuczenko – Szczęsna (29 l.)  już niedługo wróci na ekrany telewizorów. Po dziesięciu latach serial „39 i pół” wraca na stację TVN. Marina ponownie wcieli się w postać Amandy, czyli córki głównego bohatera serialu, w którego wcieli się Tomasz Karolak.

Marina Łuczenko-Szczęsna dostała od Wojtusia torebkę CHANEL

Ogłoszenie powrotu serialu wzbudziło ogromny entuzjazm wśród widzów. Marina udzieliła wywiadu dla Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Kingą Burzyńską wyznała, że odkąd jest żoną Wojciecha Szczęsnego jej kariera spowolniła się i została zaszufladkowana do WAGs.

Jestem piosenkarką, skończyłam szkołę muzyczną. 10 lat temu postrzegano mnie jako dziewczynę, która osiągnie sukces, tak mi wróżono, a potem gdzieś tam… Ja nawet nie śmiem nazywać siebie aktorką, ale jestem piosenkarką, skończyłam szkołę muzyczną. Śpiewam Liamowi na dobranoc i on uwielbia muzykę. Ale kopie nóżkami, więc Wojtek mówi, że będzie z niego piłkarz – mówi Marina w wywiadzie.

Marina opowiedziała o swojej karierze i o tym, jak ciąża i operacja strun głosowych zmieniła jej karierę wokalistki:

39 i pół wraca na antenę. Marina Łuczenko i Tomasz Karolak na jednym zdjęciu po 10 latach. Jak się zmienili?

No, troszkę mi się głos zmienił, wiadomo, ciąża, ale przede wszystkim operacja strun głosowych. To była bardzo poważna operacja, która mnie wykluczyła z zawodu na jakiś czas, co było dla mnie bardzo ciężkim, traumatycznym przeżyciem – mówiła dla Dzień Dobry TVN.

Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły. Marina ma dużo obowiązków, ale może liczyć na męża, który opiekuje się Liamem.

Marina Łuczenko udowodniła, że nie nosi doczepów

Czekacie na nowy sezon 39 i pół?

scena z: Marina Łuczenko-Szczęsna, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Marina, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Marina Łuczenko, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA