„39 i pół” wraca po 10 latach na antenę z nową nazwą – „39 i pół tygodnia”. W nowym sezonie Darek Jankowski tym razem będzie zbliżał się do 50. Jak wiemy z poprzednich sezonów, Darek był dużym dzieckiem, który nie chce się ustatkować. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z … śmiercią. Lekarze powiedzą, że zostało mu 39 i pół tygodnia. Jak zareaguje główny bohater?

Marina Łuczenko opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie ze swoim serialowym tatą – Karolakiem. Mamy wrażenie, że u nich czas się zatrzymał. Marina Łuczenko, kiedy grała postać Amandy, miała dopiero 19 lat, a Tomasz Karolak 37 lat. Dzisiaj wyglądają jeszcze lepiej niż dekadę temu.

#Reunion z moim serialowym tatusiem … To już wiecie chyba co się święci? Wracamy!!! Kto się nie może doczekać ? 

– napisała Łuczenko-Szczęsna.

Marina Łuczenko z Karolakiem

W serialu wystąpią największe obecnie gwiazdy, które 10 lat temu zaczynały karierę: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Magdalena Lamparska i Marina Łuczenko-Szczęsna – to właśnie jej największy rozgłos dał ten serial.

Żona Wojciecha Szczęsnego wcześniej próbowała swoich sił w „Szansie na Sukces”, teatrze Buffo i „Tańcu z gwiazdami„, ale dopiero rola Amandy w serialu 39 i pół dała jej klucz do kariery.

Postać Amandy polubiło wielu widzów – grała nieślubną córkę Darka (Tomasza Karolaka), która śpiewa w zespole. Darek o jej istnieniu dowiedział się po 19 latach.

Dzięki temu serialowi Marina zrobiła karierę – wróci na ekrany?

I jak Wam się podobają? Czy Marina wygląda jak córka Karolaka, a Karolak jak ojciec Mariny?

Marina Łuczenko akpa20090616_39_koniec_6473
marina-luczenko-39-i-pol-pt-04-wynik scena z: Alan Andersz, Tomasz Karolak SK: , , fot. Kurkowska/AKPA
akpa20090616_39_koniec_6033